شناسهٔ خبر: 52154353 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

این مطلب از صفحه وب گردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

شاهرخ استخری با این فیلم ترکوند!

شاهرخ استخری اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر کرد که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

صاحب‌خبر -

شاهرخ استخری در تازه ترین یادداشت اینستاگرامی اش نوشت:

تو تا همیشه آتیش بسوزون، منم تا روزی که هستم برات خاموش میکنم.

خارجی بازی زن شاهرخ استخری

همسر شاهرخ استخری با گذاشتن پست در اینستاگرام جنجال جدیدی در فضای مجازی به راه انداخته  است که کاربران فضای مجازی از فخر فروشی او یاد کرده اند.

تولد من ۳ دی یا ۲۴ دسامبره که میشه شب کریسمس, خیلیا شب کریسمسو جشن میگیرن، خیلیا هم روزشو یعنی ۲۵ دسامبرو جشن میگیرن. قبلنا که بلژیک بودم هر جا تاریخ تولدمو میگفتم بهم میگفتن عهههه تو «kerst kind» یعنی بچه‌ی کریسمسی، چون براشون اون روزا خیلی مهم و قشنگه و واقعااااا هم قشنگه، مثل یلدای خودمون و عید نورروز خودمون ووو... 

شاهرخ استخری

من خاطرات خیلی خیلی خوبی از اون روزا دارم... از وقتی بچه بودم... میکس تولدمو کریسمس... از چیدن درخت کریسمس و کادوهای زیرش و جشن تو مدرسه و خونه و محل کارم تا همین الان که برای بچه‌های دورو ورم این کارو میکنم و مثل همون روزا برام کیف داره.

خیلیا میگن مگه کریسمس برای ماعه که جشن میگیریدش؟؟ من نمیدونم چه اشکالی داره ما هم اگه چیزیو دوست داریم و قشنگه و کلی خاطرات خوش ازش داریم و میتونیم باهاش خاطرات خوب بسازیم این کارو نکنیم... راستش من خیلی این حرفارو متوجه نمیشم  حالا تواد خودمم هست که هیچیییی دیگهههه همونجوری که اون همه سال اونجا و بعدم اینجا یلدا و عید نوروز و چهارشنبه‌سوری و ماه رمضون ووو خونمون پابرجا بود و ما کلییی عشق میکردیم.

اینکه ما کریسمس بگیریم دلیل نمیشه خودمونو دوست نداریم یا مثلا اگه دوست خارجی من دوست داشته باشه هفت‌سین بچینه و سبزی‌پلو با ماهی بخوره یعنی به خانوادش خیانت کرده .

ببخشید مجبور شدم بگم بلژیک و خارجی و فلان و ایناهاا  نیاید بگید واااای چه ندید بدیدی تو بابااا حالا اونجا بودی که بودی اووووووه  مجبور بودم برای توضیح دادن یه چیزایی اشاره کنم .

خلاصه که حرفم این بود شاید ادما با هم اختلاف سلیقه داشته باشن اما دلیل به بد بودنشون نیست. همه‌ی ادما به یک اندازه عزیز و محترمن  دلم میخواست این حرفارو بهتون بگم، ببخشید سرتونو درد اوردم.

حالا تشکر کنم از تماااام تبریکا و دعاها و ارزوهای قشنگتون... خیلی خیلی خیلی مرسیییی  الهی که هر چی برای من ارزو کردید، هزااااار برابرش به خودتون برگرده .

شاهرخ استخری

منبع: پیشنهاد ویژه

نظر شما