شناسهٔ خبر: 52154157 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

ژاوی: خیلی خوشحالم، این سه امتیاز طلایی بود

ژاوی پس از پیروزی سخت در زمین آلاوس، از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد.

صاحب‌خبر -

ورزش سه: بارسا پس از ناکامی در سوپرکاپ و سپس حذف از کوپا دل ری امشب به زمین آلاوس آمده بود و چاره ای جز پیروزی نداشت. کار بارسا تا دقیقه 87 گره خورده بود تا اینکه فرانکی دی یونگ توانست دروازه میزبان را باز کند و بارسا با همین گل برنده زمین را ترک کرد.

تیم تحت هدایت ژاوی حالا 35 امتیازی است و به رتبه پنجم لالیگا صعود کرد.

ژاوی در پایان بازی گفت:« پیروزی بسیار مهم در زمینی دشوار بود. زمین اصلا شرایط خوبی نداشت و نمی توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. تیم تلاش خودش را کرد و تا دقایق پایانی ناامید نشدیم. بردی حیاتی برای رسیدن به رتبه های بالاتر بود و از تلاش تیم رضایت کامل دارم و خوشحالم.»

ژاوی ادامه داد:« انتظار چنین بازی سختی را داشتم. سیستم سه و 4 دفاعه را در این بازی امتحان کردم و در مقطع پایانی بازی هم تاکتیک را عوض کردم. می دانستم ریسکی است ولی بالاخره جواب داد. گاهی ریسک شما جواب نمی دهد ولی امشب اینطور نبود. برای کسب این برد عذاب کشیدیم و اینکه دروازه مان هم بسته ماند، خوشحال کننده است. در دیداری که موقعیت های گل زیادی خلق نکردیم، گل دی یونگ حکم طلا را داشت. به این سه امتیاز نیاز مبرم داشتیم و نمی توانم بیش از این خوشحال باشم.»

ژاوی در پایان گفت:« شرایط رفته رفته بهتر خواهد شد و الان یک رده تا سهمیه لیگ قهرمانان فاصله داریم. در کورس کسب سهمیه هستیم و حالا دو هفته تا بازی بعدی فرصت داریم. این استراحت به سودمان خواهد بود به خصوص که چند بازیکن مصدوم نیز خواهند رسید. باید بیشتر کار کنیم و امیدوار باشیم.»

برچسب‌ها:

نظر شما