شناسهٔ خبر: 52038764 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

ادامه رایزنی های دیپلماتیک در وین؛ دیدار باقری با نمایندگان اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی

رایزنی‌های دیپلماتیک مذاکره کننده ارشد ایران در گفتگو‌های احیای برجام در وین، پس از یک تنفس دو روزه از سرگرفته شد. علی باقری که صبح امروز (دوشنبه) وارد پایتخت اتریش شد در نخستین دیدار خود با نمایندگان اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی دیدار کرد. هم زمان جلسات کارشناسی نیز در خصوص موضوعات مختلف جریان دارد.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رایزنی‌های دیپلماتیک مذاکره کننده ارشد ایران در گفت‌وگوهای احیای برجام در وین، پس از یک تنفس دو روزه از سرگرفته شد.

 علی باقری که صبح امروز (دوشنبه) وارد پایتخت اتریش شد در نخستین دیدار خود با نمایندگان اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی دیدار کرد. هم زمان جلسات کارشناسی نیز در خصوص موضوعات مختلف جریان دارد.

باقری و نمایندگان سه کشور اروپایی جمعه گذشته برای برخی مشورت‌ها به پایتخت‌های خود برگشته بودند. البته مذاکرات کارشناسی در این ایام کماکان ادامه داشت و جلسات کارگروه رفع تحریم و ترتیبات اجرایی(کارگروه سوم) با حضور کارشناسان ایران و گروه ۱+۴ در این مدت در هتل کوبورگ وین برگزار شد.

مذاکره کننده ارشد ایران در دو روز اقامت در تهران در قالب یک برنامه سنگین و فشرده با همه مقامات ذیربط بالادستی، فنی و تخصصی نشست‌های هماهنگی و مشورتی داشت.

 

لینک کوتاه کپی لینک

نظر شما