شناسهٔ خبر: 51143795 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

طرح ویژه فروش پاییز فردا موتورز با اقساط ۲۴ ماهه

فردا موتورز در ادامه طرح ویژه فروش پاییز محصولات خود در آذر ماه خودروهای FMC SX۵ و FMC ۵۱۱ را با اقساط ۲۴ ماهه به فروش می‌رساند.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادآنلاین، فردا موتورز در بخش‌نامه فروش آذر ماه خود، کراس اوور FMC SX۵ را با پیش پرداخت ۵۰ درصدی سه مرحله‌ای و ۲۴ قسط ۱۳ میلیون تومانی به فروش می ‌رساند. این خودرو با قیمت ۷۴۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد و شامل گارانتی ۵ ساله و یا یکصد هزار کیلومتری بوده و با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌شود.

3

سدان FMC ۵۱۱ نیز در این طرح با قیمت ۵۶۹ میلیون تومان و مبلغ اقساط ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی به فروش می‌رسد. موعد تحویل سدان خودروسازی فردا در طرح مذکور ۱۲۰ روز کاری خواهد بود. لازم به ذکر است در این طرح، اقساط هر دو خودرو بدون کارمزد دریافت می‌شود.

(جدول فروش طرح پاییزه 511)

فروش کراس‌اوور FMC T۵، محصول جدید این خودروسازی هم که چندی پیش در حضور عاملیت‌های مجاز فردا موتورز معرفی شد، به زودی و با رونمایی رسمی آن آغاز خواهد شد.

محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی این گروه خودروسازی، در خصوص فروش محصول جدید فردا موتورز با تأکید بر توسعه عاملیت‌ها و ایجاد شرایط خرید برای ساکنین شهرهای مختلف، گفت: با توسعه عاملیت‌های فروش در شهرهای متفاوت، امکان دسترسی و خرید محصولات فردا موتورز در تمام نقاط ایران فراهم شده است و با توجه به پیش بینی استقبال از کراس اوور FMC T۵  امیدواریم توان پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مشتریان عزیز را داشته باشیم. 

او افزود: برای افزایش اطمینان مشتریان از خرید محصولات فردا موتورز، شبکه خدمات رسانی گروه آماده سرویس دهی با توان حداکثری است و بسته‌های تخفیفی مناسبی برای خدمات پس از فروش گروه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این در حوزه تأمین قطعات، با توجه به تولیدی بودن محصول و توانمندی ایجاد شده در حوزه داخلی سازی، امر خدمات رسانی و سرویس دهی به مشتریان با شکل مناسبی قابل اجرا خواهد بود.

نظر شما