شناسهٔ خبر: 51095284 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

استقرار ناجا در 32 پایانه مرزی گمرک و بندر کشور

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بهبود فرآیندهای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از تقویت اقدامات مبارزه با قاچاق با استقرار پلیس امنیت اقتصادی در پایانه‌های مرزی شمال غرب کشور خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ابراهیم زارعی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات استقرار پلیس امنیت اقتصادی در مبادی مرزی و گمرکی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان و اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: بعد از ابلاغ دستور مقام معظم رهبری مبنی بر استقرار پلیس در مبادی رسمی کشور مقرر شد ناجا به دو شکل هم از طریق استقرار فیزیکی در بنادر و گمرکات و هم به صورت دسترسی سامانه استقرار فیزیکی در مبادی رسمی برای کمک به دستگاه‌های متولی برای مبارزه با قاچاق مستقر شود.

 وی با اشاره به اینکه تاکنون ناجا در ۳۲ پایانه مرزی گمرک و بندر مستقر شده، افزود: برخی ابهاماتی در فرآیند استقرار وجود داشت که نشست‌های منطقه‌ای با حضور دستگاه‌های مسئول برای بررسی مشکلات و دستیابی به راهکارهای مشترک برگزار می‌شود.
 
زارعی گفت: در نشست امروز مسائل و مشکلات استان‌های مرزی گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با حضور مسئولان گمرک و پلیس امنیت اقتصادی این استان‌ها بررسی شد.

انتهای پیام/60002/ی

نظر شما