شناسهٔ خبر: 50956508 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

آمار کرونا سیستان و بلوچستان اول آذر؛ ۲ فوتی و ۶۴ بستری جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۶۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌ و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

صاحب‌خبر -

سیدمحمد هاشمی شهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه اول آذرماه _ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان سیستان و بلوچستان ۶۴ نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در این استان دو مورد فوتی ثبت شده است، افزود: با احتساب تعداد بیماران بستری جدید در این استان در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان به ۱۸۱ یک نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه تعداد کل موارد فوت ناشی از بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان به دو هزار و ۶۲۶ نفر رسیده است، تصریح کرد: برای پیشگیری از انتشار ویروس، در صورت مشاهده علائم اولیه بیماری، جهت تشخیص به موقع بیماری، افراد باید به نزدیک‌ترین مرکز غربالگری سرپایی کرونا در محل سکونت خود مراجعه کنند.

نظر شما