شناسهٔ خبر: 50436790 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

رئیس قوه قضاییه:

در صورت برطرف شدن مشکلات ،هفت تپه به عنوان یک نمونه موفق مایه افتخار خواهد بود

محسنی اژه‌ای گفت: اگر مشکلات هفت تپه در حوزه‌های مختلف برطرف شود به عنوان یک نمونه موفق مایه افتخار خواهد بود.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه پنجشنبه شب در نشست بررسی آخرین وضعیت پرونده شرکت هفت تپه پس از واگذاری به دولت، گفت: اگر هفت‌تپه بهتر از گذشته و به نحو احسن اداره شود، تولید بالا رود، کشاورزی رونق یابد، شرکت با توسعه به سوددهی بیشتر برسد و مشکل حقوقی برای کارگران بوجود نیاد و حاشیه ایجاد نشود به عنوان یک نمونه موفق مایه افتخار خواهد بود، اما اگر شکست بخورد بر دیگر موضوعات نیز اثر منفی می‌گذارد.

او با ابراز خرسندی از گزارش وضعیت کنونی مدیریتی شرکت هفت‌تپه افزود: خوشبختانه اکنون طبق گزارش دریافتی درباره اداره این شرکت توافق خوبی حاصل شده و مشکل خاصی در هفت تپه وجود ندارد و از هیئت مدیره و کارگران هفت‌تپه میخواهیم برای مدیریت بهتر این شرکت همه تلاش خود را به کار گیرند.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به بررسی و مطالعه مشکلات استان خوزستان گفت: باید برای حل مشکلات این استان تلاش مضاعف و ویژه‌ای صورت گیرد. حیف است استانی با این همه ظرفیت مادی و معنوی با این حجم از مشکلات مواجه باشد.

محسنی اژه‌ای در ادامه به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کشور اشاره کرد و گفت: بدخواهان تلاش می‌کنند از کوچکترین ضعف‌ها بیشترین استفاده را ببرند و امروز بر اثر همین ضعف‌ها، مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی زیادی در استان خوزستان به وجود آمده که انسان هم تاسف و هم احساس مسئولیت بیشتر می‌کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه مسئله اقتصاد، تولید و حمایت و رونق تولید داخلی مهمترین مسئله امروز است که مقام معظم رهبری در یک دهه گذشته به ویژه در سال‌های اخیر بر آن تاکید فراوان داشتند گفت: اگر در عرصه تولید بتوانیم سرآمد شویم می‌توانیم دشمن را ناامید کرده و همانطور که در جنگ نظامی و بعد از آن جنگ سیاسی پیروز شدیم در این عرصه نیز دشمن را شکست دهیم.

رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخی مشکلات ناشی از واگذاری‌های مسئله‌دار بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی اظهار داشت: بدون تردید در گذشته اشکالاتی در واگذاری‌ها بوده است.

انتهای پیام/ن

نظر شما