شناسهٔ خبر: 50434138 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: اکونیوز | لینک خبر

بازدید استاندار جدید گیلان از مراکز واکسیناسیون کرونا

اقتصاد ایران: رشت- استاندار جدید گیلان چند ساعت بعد از مراسم معارفه خود از زیرساخت ها و مراکز واکسیناسیون کرونا بازدید کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر پنج شنبه پس از آغاز به کار رسمی خود در استانداری گیلان از بخش‌های حوزه سلامت، طرح توسعه اورژانس بیمارستان دکتر حشمت و مرکز واکسیناسیون شهید چمران بازدید کرد.

استاندار گیلان به همراه ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ابتدا در مرکز آموزشی درمانی حشمت رشت حاضر شد و از طرح توسعه آن که در آستانه بهره برداری قرار دارد بازدید کرد و در جریان توسعه‌ای بخش اورژانس این بیمارستان فوق تخصصی قرار گرفت.

بازدید استاندار جدید گیلان از مراکز واکسیناسیون کرونا

عباسی همچنین با حائز اهمیت برشمردن سلامت مردم در بحران کرونا و به منظور بررسی ظرفیت مراکز واکسیناسیون استان، در مرکز واکسیناسیون شهید چمران رشت حاضر شد و با مدافعان حوزه سلامت این مرکز گفتگو کرد و از نزدیک در جریان روند اجرای طرح ملی واکسیناسیون استان قرار گرفت.

استاندار گیلان در این بازدیدها ضمن خدا قوت به تیم‌های واکسیناسیون و همراهی مشارکت کنندگان در اجرای این سند ملی از جمله سپاه، بسیج و هلال احمر، بر تشویق و ترغیب مردم به تزریق واکسن عمومی تاکید کرد.

برچسب‌ها:

نظر شما