شناسهٔ خبر: 50433355 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

وزیر کشور:

اختلال در پمپ‌های بنزین آغاز برنامه‌ریزی دشمن برای آبان ماه قلمداد می‌شود

وزیر کشور به نگرانی مردم نسبت به موضوع اخیر اختلال در پمپ‌های بنزین اشاره کرد و گفت: دشمن برای آبان ماه برنامه ریزی کرده و این اختلال، آغاز آن قلمداد می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، احمد وحیدی در دیدار با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: امروز تمام ظرفیت‌ها باید برای خدمت به مردم باشد و این یک تکلیف واقعی و ضرورت زمان ما است.

 وحیدی به نگرانی مردم نسبت به موضوع اخیر اختلال در پمپ‌های بنزین اشاره کرد و افزود: دشمن برای آبان ماه برنامه ریزی کرده و این اختلال، آغاز آن قلمداد می‌شود، اما مردم با بصیرت و احساس امیدی که در آن‌ها ایجاد شده می‌بینند که رئیس جمهور می‌خواهد راه جدیدی را ایجاد کند و این امر سبب ایجاد اعتماد و آرامش در جامعه شده است.

بیشتر بخوانید:

سهمیه بنزین جبرانی برای مردم در نظر گرفته می‌شود

وی با بیان اینکه در نخستین رویارویی اجتماعی دشمن، مشخص شد مردم به صداقت مسئولان اعتماد دارند، تصریح کرد: مسئولان هم نشان دادند خود را وقف مردم کردند.

وزیر کشور به وجود ظرفیت‌های عظیم مردمی در راستای برطرف کردن مشکلات جامعه اشاره کرد و یادآور شد: برگرداندن احساس اعتماد به مردم سنگ بنای هر حرکتی در جامعه است بنابراین اگر مردم سرمایه‌های خود را به میدان آورند مشکلات برطرف می‌شود.

آیت الله رسول فلاحتی نیز امروز در دیدار دکتر احمد وحیدی وزیر کشور با خدا قوت به دولتمردان اظهار کرد: خدمت در این دوره بسیار سخت است، البته سختی کار برای نیروها و فرزندان انقلاب مشکل نیست و همه دغدغه‌مند هستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه برطرف کردن آسیب‌های ایجاد شده، مدیران توانمند را طلب می‌کند، تصریح کرد: برخی مسائل موجب شده دلدادگان انقلاب اسلامی قدری آسیب ببینند.

آیت الله فلاحتی، رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب همه به ویژه مسئولان دانست و بیان کرد: هر جا از مقام معظم رهبری پیروی کردیم به موفقیت رسیدیم.

وی به مشکل ایحاد شده در جایگاه‌های سوخت اشاره کرد و گفت: حضور رئیس جمهور در پمپ بنزین برای پیگیری مشکلات مردم برای نسل معاصر سابقه نداشته است.

نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه با کفش ورنی کار پیش نمی‌رود، خاطرنشان کرد: نظام اسلامی نیروهای جهادی می‌خواهد.

وی با بیان اینکه دشمن برای به سرانجام نرسیدن امور در کشور کمر همت بسته است، اظهار کرد: امیدواریم مسئولان باورهای غلط را در میدان عمل تغییر دهند و در مردم امید ایجاد کنند.

نظر شما