شناسهٔ خبر: 50432872 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تحلیل بازار | لینک خبر

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون خبر داد

پرداخت ۲۹۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون برای حمایت از تولید

بوشهر- ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از پرداخت ۲۹۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون برای حمایت از تولید در کشور خبر داد.

صاحب‌خبر -

محمدجعفر ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: بر اساس برنامه باید ۲۵ درصد اقتصاد کشور بر پایه تعاون باشد که تاکنون علیرغم تلاش‌های صورت گرفته، محقق نشده و امیدوارم روزی به نتیجه لازم در این عرصه برسیم.

وی با بیان اینکه بانک توسعه تعاون دارای ۵۰۰ شعبه در سراسر کشور است افرود: بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ جوان در کشور در شعب مختلف بانک توسعه تعاون شاغل هستند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون کشور خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون در پی سودهای آنچنانی نیست بلکه در راستای حمایت از تولید و اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال پایدار فعال است.

ایرانی تصریح کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به خدمات‌رسانی به دهک‌های پایین جامعه دارد و بانک توسعه تعاون در همین راستا، خدمات ارزشمندی به جامعه هدف ارائه می‌کند.

وی از پرداخت ۲۹۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون خبر داد و گفت: در سال گذشته ۲۹۲ هزار میلیارد ریال به منظور حمایت از تولید و اشتغال در استان‌های مختلف پرداخت کردیم و این میزان اعتبار در واقع بیش از ۹۴ درصد منابع بانک توسعه تعاون را شامل می‌شود.

عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون از حمایت از طرح‌های تولیدی و اقتصادی استان بوشهر خبر داد و ابراز داشت: در همین راستا بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال به آب‌شیرین‌کن جم- سیراف تخصیص یافته و ۷۰ میلیارد ریال نیز به آب‌شیرین کن هلیله تخصیص یافته است.

ایرانی بیان کرد: همچنین ۱۰۰ میلیارد ریال برای طرح جوجه‌ریزی یکروزه و ۸۰ میلیارد ریال برای توسعه کشتارگاه مرغ، تخصیص یافته که کمک بزرگی به ایجاد اشتغال و حمایت از تولید است.

نظر شما