شناسهٔ خبر: 50432297 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

آیت الله علوی گرگانی خواستار شد:

تقویت اقدامات پیشگیرانه در مقابله با تهدیدات دشمن

آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: لازم است تا اقدام‌های پیشگیرانه در همه ابعاد برای مقابله با تهدیدهای مختلف دشمن تقویت شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، آیت الله علوی گرگانی امروز (پنجشنبه ۶آبان)در دیدار سردار غلامرضا جلالی، رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تقدیر از عملکرد و دستاوردهای مثبت این سازمان، تاکید کرد: در مباحث مواجهه با تهدیدها ضرورت دارد تا حجم و کیفیت اقدام‌های پیشگیرانه تقویت شود تا اگر دشمن هم قصد اقدامی داشت آن تهدید عملیاتی نشود.

 

این مرجع تقلید در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ازدیاد نسل و رشد جمعیتی اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی تبلیغات فرهنگی در سال‌های گذشته عامل کاهش تمایل خانواده‌ها به فرزندآوری شده است.

 

وی تصریح کرد: البته برخی هم موضوع چالش‌های اقتصادی را مطرح می‌کنند اما باید دانست که در سیره دینی ما موضوع ازدیاد نسل تشویق شده است و خدا وعده تامین رزق و روزی فرزندان را داده است و خداوند تبارک و تعالی در وعده خود تخلف نمی‌کند.

 

هشتم آبان ماه، سالروز فرمان مقام معظم رهبری برای تشکیل کمیته دائمی پدافند غیرعامل است. این روز در تقویم رسمی کشور نیز با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی بنام روز پدافند غیرعامل نام گذاری شده است. بر همین اساس هرساله ایام نیمه آبان به عنوان هفته پدافند غیرعامل با استفاده از ظرفیت های لشکری و کشوری در چهار سطح ملی، دستگاهی، استانی و شهری برنامه های نکوداشت پدافند غیرعامل با رویکرد تبیینی و ترویجی برگزار می‌شود.

 

پایان پیام/78

نظر شما