شناسهٔ خبر: 50422559 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

۴۱۵ بیمار بستری در مراکز درمانی مازندران/ ۳ مازندرانی دیگر فوت کردند

در شبانه‌روز گذشته ۳ مازندرانی دیگر براثر کرونا فوت کردند و شمار بیماران بستری نیزبه ۴۱۵ نفر رسید.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، در حالی وارد بیست و یکمین ماه از شیوع ویروس کرونا شدیم که زنگ هشدار پیک ششم بیماری کرونا در استان به‌صدا درآمده است.

طی روزهای گذشته شاهد روزهای پرفراز و نشیب کرونایی در مازندران بودیم که این وضعیت برخی روزها با شیبی پرشتاب و برخی روزها با شیبی ملایم تداوم دارد.

براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی مازندران  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

طی این مدت تعداد ۶۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۳۲۵ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۷۳ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر ۹۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار جدید بستری و ۱۷ بیمار هم  ترخیص شدند.

۱۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۶۴ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۱۵ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به ۳ تن رسیده است.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ح

نظر شما