شناسهٔ خبر: 50420601 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: گیمفا | لینک خبر

فضای موردنیاز عنوان Call of Duty: Vanguard مشخص شد

صاحب‌خبر -

اندازه‌ی بازی Call of Duty: Vanguard پیش از انتشار آن در آینده‌ای نزدیک، مشخص شده است و به نظر می‌رسد که فضای معقولی از هارد کنسول‌های مقصد را اشغال کند.

چندی پیش، استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) توییتی را در صفحه‌ی رسمی Call of Duty به اشتراک گذاشت تا طرفداران را از حجم کم نسخه‌ی جدید این سری در مقایسه با عناوین قبلی، باخبر کند و حالا این استودیو فضای مورد نیاز و حجم دانلودی این عنوان را برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس مشخص کرده است.

طبق اعلام سازنده، Call of Duty: Vanguard روی کنسول پلی‌استیشن 4 دارای 54.65 گیگابایت حجم دانلود خواهد بود و 93.12 گیگابایت از هارد کنسول را اشغال خواهد کرد. اما درباره‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن 5، این عنوان در کنسول نسل نهمی سونی دارای 64.13 گیگابایت حجم دانلود و 89.94 گیگابایت فضای موردنیاز خواهد بود. در مورد نسخه‌های ایکس‌باکس این بازی، Vanguard روی ایکس‌باکس وان دارای 61 گیگابایت حجم دانلود و 61 گیگابایت فضای موردنیاز و در کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت 56.6 گیگابایت حجم دانلود و 56.6 گیگابایت فضای موردنیاز خواهد داشت.

همان‌طور که مطالعه کردید، فضای موردنیاز این بازی در مقایسه با عناوین قبلی مانند Call of Duty Modern Warfare 2019، کاهش چشمگیری داشته است. البته باید این نکته را در نظر گرفت که حجم‌های مشخص شده، بدون احتساب به‌روزرسانی‌های احتمالا سنگین این بازی هستند.

بازی Call of Duty: Vanguard، در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس قرار خواهد گرفت. همچنین، از طریق این لینک می‌توانید مقاله‌ی “هر آنچه درمورد Call of Duty: Vanguard” می‌دانیم را به قلم معین سلیمانی مطالعه نمایید.

نظر شما