شناسهٔ خبر: 50251735 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

تجمع اعتراضی علیه ترامپ مقابل برج او در نیویورک

مخالفان دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا مقابل برج او در نیویورک تجمع اعتراضی برگزار کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس؛ معترضان آمریکایی روز دوشنبه مقابل برج ترامپ در نیویورک اجتماع کردند. این اجتماع در حالی تشکیل شد که قرار است دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به صورت ویدئویی در پرونده‌ای درباره اقدام تیم امنیتی اش در سرکوب اعتراضات در روز‌های نخست مبارزات انتخاباتی اش در سال ۲۰۱۵، گواهی بدهد.

جیمی بوئر عضو جنبش "برخیز و مقاومت کن" در شهر نیویورک به خبرنگار آسوشیتدپرس گفت: «می‌دانیم رئیس جمهور ترامپ قرار است اینجا بیاید و در حالی که سوگند می‌خورد، شهادت بدهد. ما می‌دانیم که ترامپ همیشه دروغ می‌گوید. اکنون که او دیگر رئیس جمهور نیست بسیار اهمیت دارد، چون وی دیگر نمی‌تواند مدعی شود که از امتیازات اجرایی (ریاست جمهوری آمریکا) برخوردار است. او مجبور است که حقیقت را در مورد خودش و شرکتش بیان کند».

یکی از معترضان کاغذ نوشته‌ای در دست داشت که روی آن عبارت " ترامپ را تحت پیگرد قرار دهید"، درج شده بود. این معترض آمریکایی گفت: «او (ترامپ) واقعا خطرناک است. وی در دوره نخست هم خطرناک بود و در دوره دوم هم خطرناک خواهد بود. این آدم هیچ احترامی برای قانون قائل نیست و صرفنظر از اینکه چه کاری انجام می‌دهد که باعث قانون شکنی می‌شود، باید وادار به پاسخگویی شود».

انتهای پیام/

نظر شما