شناسهٔ خبر: 50241738 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

سانحه رانندگی در محور صومعه سرا به ضیابر ۵ مصدوم بر جای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر از پایگاه شهید برشنورد به محل وقوع حادثه اعزام شدند و مصدومین را به بیمارستان منتقل کردند.

صاحب‌خبر -

سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری دنا با پراید ۵ نفر مصدوم شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۷ بامداد، امروز ۲۶ مهر ماه سال جاری، گزارشی مبنی بر برخورد خودروی سواری دنا با پراید در محور صومعه سرا به ضیابر به مرکز کنترل عملیات و هماهنگی جمعیت هلال احمر گیلان واصل شد.

غلامی با اشاره به اعزام عوامل امدادی افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر از پایگاه شهید برشنورد به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: در این حادثه، ۵ نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومین پس از اقدامات اولیه توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شد.

غلامی با اشاره به رها سازی مصدومین این حادثه گفت: ۳ نفر از مصدومین این حادثه توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر رهاسازی شدند. مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام

نظر شما