شناسهٔ خبر: 50235103 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شد؛

نخستین گام به سوی ایران قوی در دریاچه خلیج فارس

مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس از ابتدای شکل‌گیری میزبان گروه‌های ورزشی بوده و در راستای توسعه ورزش همگانی تلاش کرده تا امکانات مورد نیاز را برای شهروندان فراهم کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش «پیاده روی گام‌هایی به سوی ایران قوی» به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، فریدون رضوی‌کیا مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، امیر محسنی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و جمع کثیری از ورزشکاران و ورزش دوستان در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد. در این همایش وزیر ورزش و جوانان ضمن گفت و گو با دبیران کمیته‌های متعدد فدراسیون ورزش‌های همگانی بر گسترش فعالیت‌های ورزشی در اماکن عمومی مانند مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس تاکید و از نقش مؤثر و حمایت گر مدیریت شهری در برگزاری همایش‌های این چنینی قدردانی کرد.

همچنین در این مراسم فریدون رضوی‌کیا، مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران با اشاره به توانمندی مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در حوزه گسترش ورزش‌های همگانی، گردشگری سلامت و توجه به ورزش‌های گروهی و خانوادگی گفت: مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس از ابتدای شکل‌گیری میزبان گروه‌های ورزشی بوده و در راستای توسعه ورزش همگانی تلاش کرده تا امکانات مورد نیاز را برای شهروندان فراهم کند.

رضوی کیا ضمن اعلام آمادگی برای پذیرش گروه‌های ورزشی مورد حمایت فدراسیون ورزش‌های همگانی ادامه داد: امیدواریم همایش گام‌هایی به سوی ایران قوی آغازی برای حضور پررنگ‌تر گروه‌های ورزشی در سطح مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس باشد.

در پایان این همایش وزیر ورزش و جوانان با همراهی مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان و ورزشکاران شرکت‌کننده در همایش بر مزار شهدای گمنام دریاچه شهدای خلیج فارس در جزیره تنب کوچک، حاضر و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

نظر شما