شناسهٔ خبر: 50219665 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام:

ورزش شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز است

دکتر "مظفر علیشائی" مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در پیامی به شرح زیر فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.

صاحب‌خبر -

 ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه، با اهمیت است. تربیت بدنی واژه ای است به وسعت رشد و تربیت و کمال انسان و مسیر الهی آن، که با تقویت و تربیت تمامی ابعاد وجودی انسان جسمانی، روحانی، تعقلی، اجتماعی و اعتقادی انسان را به کمال می رساند.

بی شک امروز مسئولیتی خطیر متوجه جامعه ورزش است و تمامی مسئولان و دست اندرکاران در عرصه ورزش می بایست برای توسعه، رشد و سرلوحه قراردادن الگوهای انسانیت و منش پهلوانی گام بر دارند. ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

- بدینوسیله از همّت بلند و تلاشهای مؤثر تمامی همکاران خدوم و مخلص حوزه های مختلف مجموعه بزرگ خانواده ورزش و جوانان کشور و جامعه ورزش استان ایلام، که نقش مهمی در دستیابی به توفیقات مختلف ورزشی در عرصه های گوناگون ایفا نموده و در انجام رسالت واقعی خود که نشر فراگیر فرهنگ ورزش عمومی در جامعه می‌باشد سپاسگزارم و از درگاه خداوند منّان سلامتی و توفیقات همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور را خواستارم.

انتهای پیام

نظر شما