شناسهٔ خبر: 50143675 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

ادامه تظاهرات بحرینی‌ها در اعتراض به عادی‌سازی روابط با اسرائیل

تظاهرات شهروندان بحرینی در اعتراض به عادی‌سازی روابط رژیم آل‌خلیفه با رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شهروندان بحرینی شامگاه چهارشنبه بار دیگر در اعتراض به عادی‌سازی روابط رژیم آل‌خلیفه با رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.

رسانه‌های بحرینی گزارش دادند که منطقه السنابس و المرخ صحنه برگزاری راهپیمایی و تظاهرات در مخالفت با سازش با رژیم صهیونیستی بود.

شهروندان بحرینی ضمن اعلام حمایت از آیت الله عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی بحرین، عادی‌سازی روابط با اسرائیل را محکوم کردند.

بحرینی‌ها همچنین بر ضرورت آزادی فوری زندانیان سیاسی تأکید کردند.

یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اخیراً برای افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در منامه به بحرین سفر و با «حمد بن عیسی آل‌خلیفه» شاه این کشور دیدار کرد.

«یائیر لاپید»، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی و «عبداللطیف الزیانی» وزیر خارجه بحرین حدود دو هفته قبل سفارت رژیم صهیونیستی در منامه را افتتاح کردند.

بحرین در سپتامبر سال 2020 با وساطت دولت وقت آمریکا به‌ریاست «دونالد ترامپ»، توافقنامه‌ عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس موسوم به «توافق‌های آبراهام» را امضا و رسماً با تل‌آویو روابط دیپلماتیک برقرار کرد.

ملت بحرین با وجود سرکوبگری‌های فراوان رژیم آل‌خلیفه، از زمان اعلام سازش این رژیم با اشغالگران صهیونیست همواره با برگزاری تظاهرات‌های متعدد خیانت آل‌خلیفه به فلسطین و امت اسلامی را محکوم می‌کنند.

انتهای پیام/+

نظر شما