شناسهٔ خبر: 49716567 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

گزارش|

به بهانه اکران فیلم سینمایی «پوست» از اواسط مهرماه/برادران ارک و فیلمی در ژانر وحشت

موضوع فیلم سینمایی «پوست» عشق، جادو و خرافه پرستی است و درباره خانواده‌ای است که شامل یک مادر و پسر هستند و زندگی آن‌ها به دلیلی دچار مشکل می‌شود. از نکات جالب این فیلم می‌توان به ساخت آن در ژانر وحشت اشاره کرد، اتفاقی که طی سالهای گذشته می‌تواند به نوع خود اتفاقی جذاب باشد.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - بنابر اعلام آخرین خبرها قرار است اکران فیلم سینمایی «پوست» از اواسط مهرماه توسط موسسه بهمن سبز آغاز شود.

  • بیشتر بخوانید:
  • برای مشاهده آخرین اخبار از سینمای ایران اینجا کلیک کنید

«پوست» تنها فیلم ژانر وحشت سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

بهمن و بهرام ارک ۲ کارگردان جوان و مستعد سینما فیلم سینمایی «پوست» را برای رونمایی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده کردند، فیلمی که در بخش نگاه نو پذیرفته شد و با استقبال اهالی رسانه روبرو و در نهایت ۷ نامزدی و ۲ سیمرغ بلورین را در جشنواره فجر سی و هشتم به دست آورد.

موضوع این فیلم عشق، جادو و خرافه پرستی است و درباره خانواده‌ای است که شامل یک مادر و پسر هستند و زندگی آن‌ها به دلیلی دچار مشکل می‌شود. از نکات جالب این فیلم می‌توان به ساخت آن در ژانر وحشت اشاره کرد، اتفاقی که طی سالهای گذشته می‌تواند به نوع خود اتفاقی جذاب باشد. 

حضور این فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با توجه به ژانر ساخت آن یعنی ژانر وحشت توانست اتفاقی جذاب در دوره سی و هشتم جشنواره فیلم فجر محسوب شود و تنوع ژانری در مهمترین رویداد سینمایی کشور را افزایش دهد. 

این دو کارگردان جوان سینما با ساخت فیلم کوتاه «حیوان» موفقیت‌های بسیاری در داخل و خارج از کشور کسب کردند. فیلم کوتاه حیوان از تولیدات آموزشی هنرجویان مدرسه ملی سینمای ایران در بخش «سینه فونداسیون» جشنواره کن در رقابت با فیلم‌هایی از کشور‌های اسلواکی، برزیل، ژاپن، هند، فرانسه، آمریکا، آرژانتین، بریتانیا و تایوان و بلژیک موفق به کسب جایزه دوم این بخش از جشنواره کن شد.

عصر آزاد: «پوست» اثر منحصر به فرد جشنواره فیلم فجر است

از دیگر نکات بارز این فیلم سینمایی می توان به عدم حضور سلبریتی‌ها و چهره های معروف سینمایی اشاره کرد. در این فیلم از بازیگران تبریزی استفاده شده است و طبق گفته بهرام ارک این فیلم به زبان ترکی ساخته شده است. باید دید که اولین فیلم بلند برادران ارک در جشنواره فیلم دچار چه سرنوشتی می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما