شناسهٔ خبر: 49705994 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

مجوز بازگشایی مساجد برای نمازگزاران واکسینه شده در ایالت «پرلیس» مالزی صادر شد

ایالت «پرلیس» مالزی مجوز بازگشایی کامل همه مساجد را از روز ۲۲ سپتامبر (چهارشنبه ۳۱ شهریور ) با رعایت دقیق روش های استاندارد عملکردی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا،صادر کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از « theedgemarkets»، «پرلیس» مالزی مجوز بازگشایی کامل همه مساجد را از روز 22 سپتامبر (چهارشنبه 31 شهریور ) با رعایت دقیق روش های استاندارد عملکردی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا،صادر کرد.

 

پرلیس کوچک ترین ایالت مالزی است که در قسمت شمالی ساحل غربی مالزی  قرار دارد و از شمال با کشور تایلند هم‌مرز است.

 

«فیض الدین جمال الیل» از مسئولان ایالت پرلیس تاکید کرد که همه افراد واکسینه شده می توانند برای شرکت در نمازهای جماعت در مساجد حضور پیدا کنند.

 

وی افزود:اگرچه درهای مساجد به طور کامل به روی نمازگزاران باز است اما به نمازگزارانی که تا کنون واکسن دریافت نکرده اند یا تنها دوز اول واکسن خود را دریافت کرده اند توصیه شده است از حضور در مساجد امتناع کنند.

 

همچنین به افرادی که دو دوز واکسن خود را به طور کامل دریافت کرده اند، توصیه شده است که هنگام حضور در مساجد همه پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.

 

جمال الیل تاکید کرد که همه نمازگزار ان باید از روش های استاندارد عملکردی ایمنی و بهداشتی که تعیین شده است به طور کامل پیروی کنند.

پایان پیام/7

نظر شما