شناسهٔ خبر: 49605855 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

کشف 22 قبضه اسلحه غیرمجاز در استان کرمانشاه

حوادث رکنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از کشف 22 قبضه سلاح غیرمجاز و 387 عدد فشنگ در شهرستان های قصرشیرین، کنگاور و کرمانشاه با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

صاحب‌خبر -

سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: در ماموریت نخست، ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به 3 دستگاه خودرو سواری مشکوک و جهت بازرسی آن ها را متوقف کردند.

به گزارش رکنا، وی ادامه داد: در بازرسی های انجام شده از خودروهای توقیفی، 9 قبضه سلاح شامل 7 قبضه کلت و 2 قبضه اسلحه شکاری ، 324 عدد فشنگ، 2 عدد وسایل دفاع شخصی فاقد مجوز و یک دستگاه گنج یاب شدند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در این راستا 5 نفر دستگیر و ضمن معرفی به دستگاه قضائی، خودروهای آن ها نیز توقیق و روانه پارکینگ شد.

کشف 10 قبضه اسلحه در قصرشیرین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در ادامه به کشفیات اسلحه در قصرشیرین نیز اشاره کرد و گفت: پس از اطلاع ماموران انتظامی این شهرستان از ورود تعدادی سلاح غیرمجاز از نقاط مرزی به کشور رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی قاچاقچیان اسلحه شدند اما آن ها با دیدن ماموران و به جا گذاشتن سلاح های غیرمجاز اقدام به فرار کردند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در بازرسی های انجام گرفته 10 قبضه سلاح شکاری، 21 تیغه خشاب و 58 عدد فشنگ کشف شد.

کشف سلاح های شکاری در کرمانشاه توسط پلیس امنیت عمومی

این مقام انتظامی همچنین به ماموریت سوم نیز اشاره کرد و گفت: در این عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان از نگهداری تعدادی سلاح غیرمجاز در یک واحد سرایداری واقع در محور کرمانشاه - کامیاران مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی محل دقیق نگهداری سلاح های غیرمجاز را واقع در دهکده گلستان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازری های لامز انجام که در نهایت منجر به کشف 3 قبضه اسلحه شکاری و 5 عدد فشنگ شد.

سرهنگ آمویی در پایان از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

  • برملا شدن راز مرگ جنازه نشسته مرد تهرانی روی صندلی اتوبوس

    برملا شدن راز مرگ جنازه نشسته مرد تهرانی روی صندلی اتوبوس

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

نظر شما