شناسهٔ خبر: 49605680 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

امام جمعه نهاوند:

در دفاع مقدس «ابهت» ابرقدرتهای غرب و شرق را در هم شکستیم

حجت‌الاسلام «مغیثی» گفت: در دفاع مقدس ابهت ابرقدرتهای غرب و شرق را در هم شکستیم و حماسه آفریدیم و دنیا فهمید انقلاب اسلامی از ارزش‌هایش کوتاه نمی‌آید.

صاحب‌خبر -

به گزارش دفاع‌پرس از همدان، حجت الاسلام والمسلمین «عباسعلی مغیثی» امام جمعه نهاوند، در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در دفاع مقدس ابهت ابرقدرتهای غرب و شرق را در هم شکستیم و حماسه آفریدیم.

وی گفت: در دفاع مقدس بود که دنیا فهمید انقلاب اسلامی از ارزش هایش کوتاه نمی آید و این فداکاری ها باید برای نسل جوان بیان شود.

امام جمعه نهاوند افزود: صدام ابزار دست ابرقدرتها برای نابودی انقلاب اسلامی بود که به برکت صبر و مقاومت شهدا و خانواده ایثارگران در اهداف شومشان ناکام شدند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: ایجاد اعتماد در بین مردم وظیفه مسئولان است و یکی از اولویت های دولت جدید توجه به این مورد عنوان شده است.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: هرچه این اعتماد بین مردم و دولت بیشتر و قوی تر باشد دولت موفق تر می شود که مبارزه با فساد، خدمت به مردم، کمک به معیشت مردم و در بین مردم بودن باعث تقویت این اعتماد می شود.

خطیب نماز جمعه نهاوند افزود: خواسته نظام اسلامی در مورد افغانستان‌ داشتن زندگی بدون جنگ و خونریزی و دارای روابط حسنه با همسایگان و پایان آوارگی مردم مظلوم افغانستان‌ است.

انتهای پیام/

نظر شما