شناسهٔ خبر: 49555798 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

در ادامه سلسله طوفان های ویرانگر

طوفان سهمگین «نیکلاس» به آمریکا رسید

این طوفان دریایی که پس از طوفان مرگبار هفته پیش در آمریکا رخ داده است، با بارش شدید باران همراه است.

صاحب‌خبر -
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از تلویزیون سی ان ان، طوفان‌های دریایی یکی پس از دیگری مناطق ساحلی آمریکا را دستخوش مشکلات بسیار می‌کند.
<div id="video-display-embed-code_6983342"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/3220973/6983342?width=400&height=300"></script></div>
بر اساس این گزارش پس از طوفان سهمگین هفته گذشته در آمریکا، حالا طوفان سهمگین دیگری به نام «نیکلاس» به راه افتاده است. تگزاس به یکی از کانون‌های این طوفان جدید تبدیل شده است.
گفتنی است طوفان هفته گذشته با بارش شدید باران و جاری شدن سیل در چندین ایالت آمریکا همراه بود. حالا مردم نگران هستند که تجربه طوفان هفته پیش با طوفان نیکلاس تکرار شود. کارشناسان سازمان هواشناسی به مردم درباره استمرار این شرایط ناپایدار جوی هشدار داده اند.
<div id="video-display-embed-code_6983346"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/3220973/6983346?width=400&height=300"></script></div>
در همین حال خبرگزاری رویترز نیز با پخش تصاویری از شرایط جوی آمریکا در گزارشی اعلام کرد، طوفان سهمگین دریایی موسوم به نیکلاس در ادامه حرکت خود به آمریکا رسید. این طوفان که پس از طوفان مرگبار هفته پیش در آمریکا رخ داده است، با بارش شدید باران همراه است. شدت بارندگی به حدی زیاد است که سبب جاری شدن سیل در ایالت تگزاس و برخی مناطق دیگر آمریکا شده است.
 

نظر شما