شناسهٔ خبر: 48653514 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

مسافر عجیب مترو را به هم ریخت / او را به بیرون پرت کردند + فیلم

حوادث رکنا : مسافری که بدون ماسک وارد مترو شده بود توسط مسافران به بیرون پرت شد.

صاحب‌خبر -

مسافر مترو بدون ماسک وارد مترو شد. سایر مسافران با دیدن این مسافر بدون ماسک خشمگین شدند و او را از مترو بیرون کردند.

 

به گزارش رکنا ، شیوع سویه‌های مختلف کرونا در سراسر جهان ترس و وحشت ایجاد کرده است و به همین دلیل شهروندان در کشور‌های مختلف با رعایت بهداشت فردی تلاش می‌کنند تا حد امکان از ابتلا به آن‌ها پیشگیری کنند. یکی از راه‌های موثر در پیشگیری از ابتلاء به کرونا استفاده از ماسک است. استفاده از ماسک می‌تواند تا حدود زیادی فرد را از ابتلا به کرونا محافظت کند.

 

خطر افراد بدون ماسک

با این حال هنوز افرادی در سراسر جهان وجود دارند که ماسک زدن را امری بیهوده تلقی کرده و در هنگام حضور در اجتماع از پوشیدن ماسک خودداری می‌کنند. اقدام خطرناک چنین افرادی موجب به خطرافتادن جان افراد به ویژه افراد گرو‌های پرخطر مانند سالمندان و افراد با بیماری‌ زمینه‌ای می‌شود. اقدام خطرناکی که در برخی مواقع با واکنش شدید دیگر شهروندان مواجه می‌شود.

مسافر بدون ماسک بقیه را عصبانی کرد

ویدئویی که به تازگی منتشر شده درگیری مسافران با یکی از همین افراد را در متروی اسپانیا به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود این مسافران خشمگین که از حضور بدون ماسک این مسافر در داخل مترو نگران هستند او را از داخل واگن بیرون می‌اندازند. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲۵۸ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی از کاربران از اقدام مسافران در اخراج این مرد حمایت کردند، اما برخی رفتار مسافران را تند و زننده توصیف کردند.

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

  • اولین فیلم لحظه بازداشت مرد تبرزن گرگانی + گفتگوی تکاندهنده با مرد زخمی

    اولین فیلم لحظه بازداشت مرد تبرزن گرگانی + گفتگوی تکاندهنده با مرد زخمی

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

نظر شما