شناسهٔ خبر: 47936576 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

نماینده سبزوار در مجلس:

ساماندهی اقتصاد، اولویت مجلس و دولت جدید است

سبزوار- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی وضعیت اقتصادی و رسیدگی به اقشار آسیب‌پذیر از اولویتهای مجلس در همکاری با سیزدهمین دولت جمهوری اسلامی ایران است.

صاحب‌خبر -

بهروز محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجلس هم اکنون همگام و همسوی دولت است لذا دولت سیزدهم باید با اقدام جهادی و با اولویت‌بندی برای رفع مشکلات مختلف کشور اقدام کند.

وی ادامه داد: اصلاح ساختار بودجه یک راهبرد جدی مجلس است که اهتمام ویژه به آن دارد همچنین ساماندهی بورس، اصلاح پایه های مالیاتی و حذف موانع تولید و تسهیل مسیر پشتیبانی‌ها در راستای شعار سال و استفاده از ظرفیت کشورهای همسایه و دوست در صادرات باید مورد توجه دولت قرار گیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از دولت توقع دارد بر اساس ریلی که ایجاد می کند دولت لوکوموتیوش را در مسیر قانون و اجرای آن رویکردها به حرکت در آورد.

محبی افزود: مجلس رویکرد خود را مشخص کرده است و به عنوان قانونگذار و ناظر در کنار دولت و مکمل فعالیتهای بخش اجرایی کشور است و به نفع مردم و کاهش مشکلات کشور تلاش می کند.

وی ادامه داد: در کنار مشکلات معیشتی، کشاورزان و دامداران بر اثر خشکسالی شرایط سختی را می گذارنند کمبود نهادها و قیمت پایین دام زنده از معضلات دامداران است که باید به منظور حمایت از تولید و اشتغال در این حوزه چاره ای اساسی اندیشده شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی همچنین از حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات قدردانی کرد و گفت: در شرایطی که دشمن به دنبال حضور حداقلی مردم در انتخابات بود مشارکت مردمی جایگاه جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی افزایش داد.

مرکز شهرستان ۳۰۷ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

نظر شما