شناسهٔ خبر: 47844441 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

امام جمعه خوسف:

انتخابات قدرت چانه زنی ما در عرصه بین المللی را افزایش می دهد

بیرجند- امام جمعه خوسف گفت: شرکت در انتخابات زمینه ای برای رفع تحریم‌ها و امنیت آفرین بوده و قدرت چانه زنی ما در عرصه بین المللی را بالا می‌برد.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام و المسلمین حامد شاهبیگی صبح جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان داشت: انتخابات در این شرایط خاص و مقطع حساس که به عنوان اولین انتخابات در گام دوم انقلاب می‌باشد از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات افزود: انتخابات برکاتی دارد و واجب و حق مردم است، لذا از همه دعوت می‌شود با قصد قربت، شور و اشتیاق در انتخابات حاضر شوند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهبیگی با بیان اینکه انتخابات سبب افزایش اقتدار کشور می شود، ادامه داد: حضور مردم در انتخابات سبب می شود تا کشور ما قدرت خود را به رخ جهانیان بکشد.

امام جمعه خوسف با بیان اینکه انتخابات زمینه‌ای برای رفع تحریم‌ها است، اظهار داشت: در این شرایط انتخابات بسیار ارزشمند بوده و نشانه جشن ملی، سرزندگی ملت، غرور ایرانی و ایرانیان است.

حجت الاسلام و المسلمین شاهبیگی به فشارهای حداکثری نسبت به کشور ما اشاره کرد و افزود: اگر انتخاب ما منجر به یک دولت جوان انقلابی شود قطعاً در زمینه‌های مختلف رشد خواهیم داشت و بسیاری از مشکلاتی که مردم با آن دست به گریبان هستند برطرف می شود.

وی با اشاره به سردار شهید سلیمانی اذعان داشت: همان گونه که مرد میدان برای ما امنیت آورد لازم است مردم نیز با ورود به میدان انتخابات و با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح سبب عزت و اعتلای کشور در زمینه‌های مختلف شوند.

نظر شما