شناسهٔ خبر: 47843642 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

قدردانی مسئولان کاشان از حضور پرشور مردم در انتخابات/کاشانی‌ها برگ زرین دیگری را در تاریخ ثبت کردند+فیلم

گروه استان‌ها - مسئولان شهرستان کاشان در ساعات ابتدایی آغاز فرآیند اخذ رأی در این فریضه سیاسی شرکت کردند و از مردم کاشان به دلیل حضور پرشور خود در ساعات ابتدایی رأی‌گیری تشکر کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان ، با آغاز فرآیند اخذ رأی در شهرستان کاشان مسئولان این شهرستان نیز با حضور در پای صندوق رأی در این واجب سیاسی مشارکت داشتند و آراء خود در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صندوق انداختند.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان با بیان اینکه به خاطر مشکلات معیشتی دغدغه این بود که مشارکت تحت تأثیر قرار بگیرد، اظهار داشت: خوشبختانه بصیرت مردم که در همه نواقف برای دفاع از نظام مقدس اسلامی سنگ تمام گذاشتند و برگ زرینی بر کتاب قطور این نظام افزودند.

نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره به حضور گسترده مردم در پای صندوق رأی افزود: این حضور یعنی خوشحال‌کننده دوستان و ناکام کننده دشمن است و جا دارد از که از مردم سیاس ایران تشکر کرد و به ندای رهبر و شهدا لبیک گفتند و با حضور پرشور خود در پای صندوق رأی حماسه آفریدند.

علی اکبر مرتضایی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه خوشبختانه با همکاری و همیاری تمامی عوامل برگزاری انتخابات و ناظران بهداشت و بخش ناظران شورای نگهبان در 281 شعبه قرار گرفتند، اظهار داشت: با توجه به آموزش‌های صورت گرفته شرایط مناسبی حاکم است.

فرماندار کاشان با بیان اینکه امیدواریم تا آخرین ساعات رأی‌گیری به وظیفه خود عمل کنیم، افزود: تعداد شعب اخذ رأی با توجه به شیوع کرونا اضافه شد و نسبت به گذشته 14 درصد شعب اخذ رأی افزایش داشته است و ملزومات بهداشتی نظیر ماسک و موادضدعفونی کننده تهیه شده است.

روح‌الله دهقانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه مردم امسال نیز مردم با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری را ثبت و ضبط می‌کنند، اظهار داشت: انتخابات مظهر دموکراسی است و ما که دایه مردم‌سالاری دینی را داریم مردم با حضور پرشور خط و انتخاب فرد اصلح چهار سال آینده نظام را ریل‌گذاری می‌کنند.

انتهای پیام/801/ ت

نظر شما