شناسهٔ خبر: 47843327 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

استقرار ۶۰۰ هزار نیروی پلیس برای تامین امنیت انتخابات | آماده‌باش کامل تا زمان اعلام نتایج

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ۶۰۰ هزار نفر نیروی پلیس به منظور تامین امنیت انتخابات در کشور ایفای نقش می‌کنند و تاکنون هیچ مشکل امنیتی پیش نیامده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: امروز از ساعات اولیه آغاز رای گیری شاهد حضور پرشور، با بصیرت و انقلابی مردم پای صندوق‌های اخذ رای بودیم و قطعا این حضور پرشور موجب امیدواری دوستداران نظام و انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان است.

وی با تشریح اقدامات و تمهیدات ناجا به منظور تامین نظم و امنیت انتخابات یادآور شد: ما قدردان مردم عزیز و ولایی ایران اسلامی هستیم، نیروی انتظامی از ماه‌ها پیش و از دی سال گذشته تحت عنوان قرارگاه انتظامی امام علی (ع) اقدامات خود را برای ماموریت بزرگ امنیت انتخابات آغاز کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی به آمادگی حداکثری ناجا برای تامین نظم و امنیت انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: حدود ۳۰۰ هزار نفر از نیروی انتظامی پای صندوق‌های رای برای تامین امنیت شعب و صندوق‌های اخذ رای به کمک بسیج، ایفای نقش می‌کنند. از طرفی ۳۰۰ هزار نفر دیگر از همکاران نیز اجرای ماموریت‌های ذاتی خود به ویژه برای تامین نظم و امنیت شهرها و روستاها را دنبال می‌کنند.

سردار اشتری تصریح کرد: در مجموع ۶۰۰ هزار نفر از نیروی انتظامی در سراسر کشور مشغول اجرای ماموریت خطیر تامین امنیت انتخابات هستند و به لطف خداوند هیچ مشکل امنیتی نداشته ایم.

او با بیان این که برآوردها بیانگر این است که انتخابات با آرامش و امنیت کامل و حضور پرشور مردم انجام شود، گفت: نیروهای پلیس تا پایان زمان شمارش آرا و اعلام نتایج از طریق وزارت کشور در آماده‌باش کامل هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: برآوردها بیانگر این است که انتخابات با آرامش و امنیت کامل و حضور پرشور مردم انجام شود و همان گونه که رهبری فرمودند این انتخابات نیز باعث خیر و برکت برای مردم و ناامیدی دشمنان خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین گفت: نیروهای پلیس در فرماندهی انتظامی سراسر کشور و مراکز پلیس از آمادگی کاما برای خدمت به مردم و یا کسب دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات برخوردار هستند.

سردار اشتری افزود: نیروهای پلیس تا پایان زمان شمارش آراء و اعلام نتایج از طریق وزارت کشور در آماده‌باش کامل هستند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: همکاران خدوم و زحمتکش در نیروی انتظامی علاوه بر ایفای نقش در تامین نظم و امنیت انتخابات حتما به همراه خانواده‌های شان در انتخابات مشارکت خواهند داشت.

نظر شما