شناسهٔ خبر: 47843125 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

استاندار گیلان:

روند فرآیند اخذ رأی در گیلان مطلوب است

رشت- استاندار گیلان با اشاره به حضور پرشور گیلانیان از ساعات اولیه فرآیند اخذ رأی، گفت: در حال حاضر مشکلی در زمینه اخذ رأی وجود ندارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع پیش از ظهر جمعه در حاشیه بازدید از شعبه اخذ رأی در شهرستان آستانه اشرفیه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فرآیند رأی گیری از ساعات اولیه صبح در استان آغاز شده است، گفت: در حال حاضر مشکلی در فرآیند برگزاری انتخابات وجود ندارد.

استاندار گیلان تاکید کرد: در شهرستان آستانه اشرفیه علاوه بر انتخابات شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری، انتخابات میان دوره‌ای مجلس نیز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در ساعات نخست امروز، برگ تعرفه مصرف شده نسبت به انتخابات گذشته افزایش یافته است، بیان کرد: این موضوع نشانگر حضور پرشور مردم در این انتخابات است.

زارع با اشاره به پیش بینی حضور بیشتر مردم در ساعات آتی، تصریح کرد: با توجه به خنک شدن هوا در عصر، احتمال افزایش جمعیت در شعب وجود دارد لذا از مردم درخواست داریم جهت جلوگیری از تجمع، رأی دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی در شعبات رعایت می‌شود، بیان کرد: انجام اقداماتی نظیر حذف اثر انگشت و فراهم کردن مواد ضدعفونی کننده در شعبات نشان دهنده آن است که مشکلی از حیث رعایت موارد بهداشتی وجود ندارد.

نظر شما