شناسهٔ خبر: 47842951 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

در شعب اخذ رای خراسان رضوی صورت گرفت؛

نظارت ۵۸۰ ناظر بهداشتی بر رعایت دستور العمل های بهداشتی

مدیر گروه بهداشت محیط سلامت و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ۵۸۰ ناظر بهداشتی در شعب رای‌گیری انتخابات ۱۴۰۰ در شهر‌ها و روستا‌های مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خراسان رضوی بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی نظارت دارند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،  علی اصغر حسنی مدیر گروه بهداشت محیط سلامت و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به نظارت ۵۸۰ ناظر بهداشتی بر رعایت دستور العمل ها در شعب اخذ رای خراسان رضوی گفت: در این نظارت‌ها رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و نظارت بر طبخ غذا برای عوامل اجرایی انتخابات مورد تاکید جدی است.

 

او افزود: امکان شستن دست‌ها همراه با صابون برای رای دهندگان در تمامی پنج هزار و ۷۳ شعب اخذ رای در خراسان رضوی فراهم شده است همچنین مواد ضد عفونی نیز در شعب رای‌گیری پیش‌بینی شده است.


مدیر گروه بهداشت محیط سلامت و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: تمام عوامل اجرایی انتخابات در خراسان رضوی از نظر ابتلا به بیماری کرونا پایش شده‌اند و این اقدام از طریق سامانه سینا و همچنین فرم‌های خود اظهاری انجام شده است به طوری که به آن‌ها گفته شده است که اگر کوچکترین علائمی از سرماخوردگی مشاهده کردید حتما برای معرفی فرد جایگزین اطلاع‌رسانی کنید.

حسنی بیان کرد: پرهیز از به کارگیری افراد مشکل دار و با سن بالا و دارای بیماری‌های قلبی و زمینه‌ای به عنوان عوامل اجرایی در شعب اخذ رای مورد تاکید است.

 

انتهای پیام//م.ج

نظر شما