شناسهٔ خبر: 47842681 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

/انتخابات ۱۴۰۰/

نظری: انتخابات پرشور دشمن را زمین‌گیر می‌کند

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتخابات پرشور با حضور حداکثری دشمن را زمین‌گیر می‌کند، گفت: رئیس جمهور آینده اقتصاد برهم ریخته و درهم شکسته کشور را سروسامان دهد.

صاحب‌خبر -

علیرضا نظری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دشمنان با فشارهای متعدد علیه ملت ایران در قالب فشارهای تحریمی و اقتصادی به دنبال این هستند که مردم را از همراهی با نظام و پشتیبانی از انقلاب محروم کنند. همه بدخواهان منتظرند نتیجه فشارهای حداکثری را در ۲۸ خرداد ببینند. می خواهند بدانند که آیا مردم از اراده و جهت‌گیری در دفاع از آرمان‌های انقلاب منصرف و مایوس شده اند یا همچنان این ملت پای کار نظام ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: ملت ایران در طول ۴۲ سال گذشته همواره نشان داده‌اند که در همه عرصه های نظام پای کار ایستاده‌اند و انتظار می‌رود که در این شرایط حساس با حضور موثر در انتخابات دشمن را زمین‌گیر کرده و امید بدخواهان را ناامید و دل دوستداران انقلاب را در سراسر جهان شاد کنند.

این نماینده مردم در خانه ملت تاکید کرد: در ۲۸ خردادماه روح امام عزیز و شهدا شاهد و ناظر هستند تا ببینند این ملت تا چه اندازه پای آرمان‌های نظام و شهدا ایستادگی خواهند کرد و قطعا ملت آگاه و بابصیرت نظام اسلامی با لبیک به فرمان رهبری بار دیگر حماسه‌ای از جنس حضور معنادار و موثر را خلق کرده و پیام نفی سیاست‌های خصمانه دشمنان را به دنیا مخابره خواهند کرد.

او تصریح کرد: در طول بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، انتخابات به عنوان یک حماسه سیاسی رکن رکین مشروعیت نظام دینی مردم سالار بوده است و حضور حداکثری آحاد ملت بی‌تردید تقویت و تحکیم این عنصر اساسی را در پی داشته و دارد.

وی در ادامه از رئیس جمهور آینده خواست تا بزرگترین مشکلات مردم که همانا معیشت و اقتصاد است را با برنامه‌ریزی دقیق برطرف کرده و برای ریشه کنی فساد وعده‌های خود را عملی کند. رئیس جمهور آینده باید برای سفره مردم، اشتغال، مسکن، ازدواج، مبارزه با تورم و ... چاره اندیشی کند و اقتصاد برهم ریخته و درهم شکسته کشور را سروسامان دهد تا مردم بتوانند با آرامش خاطر و در سایه کاهش فشار معیشتی که بر دوش آنهاست به زندگی خود ادامه دهند.

نظری همچنین گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا که در قالب پارلمان محلی فعالیت دارند و بیشتر مراجعات مردم در حوزه مدیریت شهری در این مجموعه متمرکز شده است نیز وظایف و تکالیف مهمی بر دوش دارند و انتظار می رود، منتخبین مردم که تصمیم گیران حوزه شهری هستند یک تغییر و تحولی در ساختار زندگی شهری صورت دهند و فارغ از منافع شخصی و جناحی به دنبال عملی کردن وعده‌های تبلیغات انتخاباتی بوده و نسبت به عملی کردن آن حساس باشند و تلاش کنند اعتماد آسیب دیده مردم نسبت به مسئولان در بخش‌های مختلف را ترمیم و بازسازی کنند.

انتهای پیام

نظر شما