شناسهٔ خبر: 47842353 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

جمال عرف:

اشکالات به‌وجودآمده تنها در یک درصد از صندوق‌ها بوده است

رئیس ستاد انتخابات کشور بیان کرد:در ابتدای کار، یک اشکالاتی به وجود آمد که با دستور وزیر کشور به‌سرعت از آنلاین به آفلاین رفتیم. این تعداد تنها در یک درصد صندوق‌های رأی بودند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور امروز در جمع خبرنگاران در محل ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: از مردم عزیز تشکر می‌کنیم که از ابتدای صبح با شور و شعور وارد میدان شدند.

وی تصریح کرد: در ابتدای کار، یک اشکالاتی به وجود آمد که با دستور وزیر کشور به‌سرعت از آنلاین به آفلاین رفتیم. این تعداد تنها در یک درصد صندوق‌های رأی بودند.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه‌ داد: من از همین لحظه به تمام استانداران و فرمانداران ابلاغ می‌کنم در جایی که اختلال است، سریعاً به صورت آفلاین انتخابات را برگزار کنند تا کسی برای این موضوع معطل نشود.

عرف در مورد انتشار لیست‌هایی در فضای مجازی با سرلیستی برخی از نامزدهای انصراف‌داده ریاست جمهوری گفت: مردم به لیست‌های فضای مجازی توجه نکنند و در جریان باشند که سه نفر از نامزدهای ریاست جمهوری انصراف داده‌اند.

وی در مورد اینکه بسیاری از بیماران کرونایی نسبت به عدم ارسال صندوق سیار برای رأی‌گیری انتقاد داشته‌اند، تاکید کرد: ما با وزارت بهداشت و هلال احمر هماهنگ کرده بودیم، نماینده هلال احمر آمده و جلسه می‌گذاریم تا ببینیم این اقدام صورت گرفته است یا نه.

رئیس ستاد انتخابات کشور در مورد تعداد تعرفه‌های استفاده شده گفت : این آمار مرتب در حال تغییر است و من تا یک ساعت مشخصی را خدمت شما اعلام خواهم کرد.

انتهای پیام/پ

نظر شما