شناسهٔ خبر: 47839981 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

نماینده ولی فقیه در خوزستان:

مردم در انتخابات نگاه حزبی و قومی نداشته باشند

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد از مردم خواست در ساعت اولیه پای صندوق‌های رای بیایند گفت: مردم با مشورت به افراد صالح و کارآمد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شهر رای دهند و در این رویداد نگاه حزبی و قومی نداشته باشند چرا که باز هم با مشکل مواجه خواهیم شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، «حجت‌الاسلام سید محمدنبی موسوی‌فرد» امروز (جمعه ۲۸ خرداد) با حضور در شرکت لوله‌سازی اهواز و انداختن رای خود در شعبه سیار شماره ۵۳۰، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وقتی انسان می‌خواهد کار خیری‌ انجام دهد و می‌بیند که از همه طرف مورد نهی قرار می‌گیرد، مطمئن باشد که کارش خیر و برکت است و این انتخابات، از آن موارد است.

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: امروزه مردم مشکلات معیشتی دارند و در هر خانه چند جوان بیکار وجود دارد اما باید بدانیم که وقتی شیاطین عالم دست به دست هم داده‌اند تا مردم ایران اسلامی پای صندوق‌های رای نروند، دلیل بر آن است که این انتخابات یک رویداد بسیار حساس است و همه باید پای صندوق‌های رای بیایند.

 

وی با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم ریشه فساد کاملا خشک شود و زمینه اشتغال و یک دولت انقلابی شکل بگیرد، باید در این انتخابات حضور داشته باشیم اضافه کرد: اینکه دشمن تلاش می‌کند که مردم پای صندوق‌های رای نیایند به معنای آن است که احساس کرده از صندوق‌های رای این انتخابات، یک فرد توانمند بیرون خواهد آمد.

 

امام جمعه اهواز از مردم خواست در ساعت اولیه پای صندوق‌های رای بیایند عنوان کرد: مردم با مشورت با افراد صالح، راستگو و کاربلد، در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها رای دهند.

 

وی به دلیل حضور خود در شرکت لوله‌سازی اهواز اشاره کرد و ادامه داد: امسال سال تولید، پیشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها است و شرکت لوله‌سازی اهواز نیز یکی از مجموعه‌های تولیدی استان است و حضور من در این شرکت برای عرض خدا قوت بوده و اینکه نشان دهیم عنایت نظام اسلامی به بخش تولید است تا چرخ تولید بچرخد.

 

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد ابراز کرد: نگاه حزبی و قومی از بدترین آفت‌ها و آسیب‌ها است و مردم نباید چنین نگاهی در انتخابات شورای شهر داشته باشند و اگر چنین نگاهی داشته باشند یقین بدانند باز هم با مشکل مواجه خواهیم شد بلکه باید به اشخاص کارآمد، متخصص، متدین و دارای مقبولیت است رای داده شود.

 

وی با بیان اینکه اگر شورای شهر اهواز هم‌صدا و همدل نباشد و هر کدام از اعضا مربوط به جریان‌های مختلف باشند، باز هم همان مصیبت‌ها را خواهیم داشت اذعان کرد: برای رشد شهر اهواز و تحول شهر، مردم باید حتما با نگاه شایسته‌سالاری، کارآمدی، تعهد، تخصص، انقلابی و جهادی به فرد مورد نظر رای دهند.

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان یاد آور شد: امیدواریم پس از انتخابات آنچه که مصلحت الهی است، از دل صندوق‌ها بیرون بیاید. هرگاه مردم پای صندوق‌های رای آمدند و کاندیداهای صالح انتخاب شدند، مشکلات کمتری داشتیم.

 

پایان پیام/72

نظر شما