شناسهٔ خبر: 47821175 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

مردم کردستان با آگاهی و بصیرت در انتخابات شرکت می‌کنند

سنندج - ایرنا - رییس ستاد گام دوم انقلاب در استان کردستان گفت: مردم این استان به خصوص نسل جوان با آگاهی و بصیرت در انتخابات شرکت می‌کنند.

صاحب‌خبر -

ایوب علیزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به مسایل و مشکلات متعدد مناطق مرزی کشور به ویژه مناطق کُرد اهل سنت استان های کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی، افزود: مردم این مناطق از شعار بی عمل و نرخ بالای بیکاری و تورم گلایه دارند.

وی اضافه کرد: این مناطق کمتربرخوردار تنها با کار جهادی و عمل توسعه می یابد و شعار و حرف و سخنرانی دردی از مشکلات مردم را درمان نمی کند.

این فعال سیاسی کُرد اهل سنت در ادامه با اشاره به انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: در این دوره از انتخابات مردم باید به کارنامه نامزدها نگاهی بیاندازند و براساس آن گزینه اصلاح را انتخاب کنند.

ریس ستاد گام دوم انقلاب در استان کردستان در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در دهه پنجم حیات خود نیاز جدی به برخورد با فساد و مفسدان دارد، گفت: برخی نامزدهای این دوره با قاطعیت خود برای مبارزه عملی و واقعی با فساد را نشان داده‌اند.

علیزاده با اشاره به اینکه فساد منجر به بروز مشکلات فراوانی از جمله بی اعتمادی مردم به مسوولان، بی انگیزگی، یاس و ناامیدی و بروز مشکلات فراوان اقتصادی در کشور شده است، گفت: خشکاندن ریشه فساد می تواند امید و نشاط را به جامعه بازگرداند و به رونق اقتصاد کشور کمک کند.

این فعال سیاسی کُرد اهل سنت با دعوت همه اقشار مردم به خصوص جامعه کُرد اهل سنت کشور، گفت: راه برون رفت کشور از مسایل و مشکلات فعلی حضور گسترده در پای صندوق های رای است.

علیزاده افزود: در این دوره از انتخابات ملت ایران باید با حضور گسترده خود رئیس جمهوری با آرای بالا انتخاب کنند تا به پشتوانه رای ملت بتواند تحول اساسی در کشور ایجاد کند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

نظر شما