شناسهٔ خبر: 47821059 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

دعوت وزیر آموزش‌و‌پرورش برای حضور در انتخابات

وزیر آموزش و پرورش در برنامه نگاه هفته با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: مردم با «حضور باشکوه در انتخابات»، مسیر چهارسال آینده کشور را مشخص می‌کنند.

صاحب‌خبر -
به گزارش تابناک به نقل از فارس، محسن حاجی‌میرزایی در «نوزدهمین» ویژه برنامه «نگاه هفته» با اشاره به انتخابات پیش رو، اظهار کرد: انتخابات، همواره امکانی برای مشارکت مؤثر مردم در آینده خودشان است.

وی افزود: مردم با حضور باشکوه در انتخابات، مسیر «چهارسال آینده کشور» را مشخص کنند؛ اینکه چه کسانی زمام امور را در دست بگیرند، و برای حل و فصل مشکلات تدبیر کنند، بسیار انتخاب مهم و تأثیرگذاری است.

حاجی میرزایی تصریح کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «هرچند برای زمان محدودی شما رأی می‌دهید، اما آثار آن برای مدت طولانی باقی خواهد ماند.» بنابراین بسیار مهم است که آگاهانه و هوشیارانه در انتخابات شرکت کنیم و این مأموریت را به فردی که فکر می‌کنیم توانایی لازم برای قبول این مسؤولیت بزرگ و خطیر را دارد، بسپاریم.

وی ادامه داد: امسال همانند همه انتخابات دیگر، «رأی اولی ها»، بسیار تعیین کننده و تأثیر گذار هستند و برای اولین بار، تجربه مشارکت در یک امر سیاسی، را کسب می‌کنند.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: امیدوارم با تحقیق، تفحص، پرس و جو و سؤال از آگاهان، بتوانند حضور فعال و پر رونقی را در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.

نظر شما