شناسهٔ خبر: 47820827 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

رفتار زننده گزارشگر تلویزیون با یک شهروند در خیابان + فیلم

حوادث رکنا: ویدئویی که یک گزارشگر تلویزیونی در انگلیس را در حال دشنام دادن به یک شهروند نشان می‌دهد خبرساز شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش رکنا، «کالوم واتکینسون»، گزارشگر تلویزیون ITV در حال تهیه گزارش از خیابانی در مرکز شهر بیرمنگهام بود که این شهروند با حضور بدموقع خود در محل تهیه گزارش او، موجب اختلال در گزارش وی شد.

در این ویدئو این گزارشگر در حالی که کنترل خود را از دست داده در حال دشنام دادن به این شهروند که در گوشه‌ای از خیابان نشسته دیده می‌شود. در این ویدئو این گزارشگر پس از یک پرسش تحقیرآمیز از این شهروند که آیا خودش شغلی دارد یا خیر (اشاره به بیکار بودن و پرسه زدن بی خود وی در خیابان)، به او پیشنهاد می‌کند تا در مک دونالد یا فوتلاکر مشغول به کار شود.

رفتار غیراخلاقی گزارشگر با شهروندی که گزارشش را خراب کرد

در این ویدئوی ۵۳ ثانیه‌ای که اولین بار روز جمعه در توئیتر منتشر شد صدای کالوم شنیده می‌شود که می‌گوید: «این کار را نکن. من نمی‌خواهم به محل کار تو بیایم و و با توی احمق کار نمی‌کنم. تو دوباره پشت سر من حاضر می‌شوی و من مچ تو را می‌گیرم. چرا نمی‌روی و یک شغل پیدا نمی‌کنی؟ بعد من می‌آیم و پشت سر تو این کار احمقانه را انجام می‌دهم. آیا می‌دانی تهیه یک گزارش زنده تلویزیونی که نیم میلیون بیننده دارد چقدر سخت است؟ آیا می‌دانی چقدر تمرکز کردن سخت است؟ این واقعا سخت است.»

گفتنی است؛ پس از انتشار این ویدئو کانال تلویزیونی ITV ضمن عذرخواهی بابت هرگونه اهانتی، اعلام کرد که با گزارشگر خود صحبت کرده و این مسئله به صورت داخلی در حال رسیدگی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

نظر شما