شناسهٔ خبر: 47812696 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون هندبال | لینک خبر

قانع: رقبای اصلی ما هند، هنگ کنگ، استرالیا، ازبکستان و تایلند هستند

صاحب‌خبر -
 IRIHF:
مربی تیم ملی هندبال بزرگسالان بانوان از دعوت 28 بازیکن به مرحله بعدی اردوی تیم ملی خبر داد.
خدیجه قانع در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال درباره پایان نخستین اردوی تیم ملی بانوان در مشهد گفت: استارت نخستین اردوی تیم ملی بانوان با تست ورودی بازیکنان با فاکتورهای قالب هندبال همراه بود. پس از آن ارزیابی اصلی بازیکنان را با توجه به یکسری از فاکتورهایی که برای کادرفنی مهم بود، آغاز کردیم و این خواسته ها هم به بازیکنان اعلام شد.
وی افزود: هدف کادرفنی در مرحله بعدی دعوت از 28 بازیکن منتخب این اردو است که باز هم با تست ورودی همراه است اما این بار تمرینات تخصصی تر خواهد بود.
وی با اعلام اینکه اردوی بعدی به احتمال زیاد از پنجم تیرماه به میزبانی تهران برگزار می شود، ادامه داد: چون فرصت کمی تا مسابقات آسیایی داریم، فشار بسیار زیادی روی کادرفنی و بازیکنان است اما تمام تلاش خود را می کنیم روند رو به رشدی داشته باشیم و به حداقل اهداف مان برسیم.
قانع درخصوص رقبای ایران در مسابقات آسیایی نیز گفت: تیم های کره، ژاپن، چین و قزاقستان در رده های اول آسیا قرار دارند اما رقبای اصلی ما که باید عملکرد آنها آنالیز و بررسی شود، هند، هنگ کنگ، استرالیا، ازبکستان و تایلند هستند که در سال های اخیر آماده تر هم شده اند ولی امیدواریم با تمرینات و برنامه ریزی بتوانیم یک اتفاق خوب برای هندبال ایران رقم بزنیم.
 

نظر شما