شناسهٔ خبر: 47758174 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

مدیر کل دامپزشکی لرستان در پاسخ به سوال برنا :

آمادگی ارائه مجوز کلینیک به فارغ التحصیلان دامپزشکی در دو حوزه صنعت اسب و آبزیان لرستان را داریم

مصطفی زبردست به خبرگزاری برنا گفت : با توجه به نیاز به وجود کلینیک های تخصصی در حوزه پرورش اسب و آبزیان از فارغ التحصیلان دامپزشکی برای اخذ مجوز دعوت می کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ زبردست شامگاه یکشنبه در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه استان که در گروه واتسابی مدیران و رسانه های لرستان برگزار شده بود در پاسخ به سوال خبرنگار برنا مبنی بر عملکرد دامپزشکی استان در خصوص  بحث تخصصی دامپزشکی و کلیینیک اسب باتوجه  به جایگاه ونقش اسب ورشته ورزشی سوار کاری در لرستان ، اظهارکرد: تعداد ۸۷ داروخانه ، ۶۸ درمانگاه و۱۱ شر‌کت پخش داروخانه های دامی در استان وجوددارد.

او با بیان اینکه داروخانه ها وکلینیک های دامپزشکی در تمام نقاط  استان عملیات خدمات رسانی را انجام می دهند‌،افزود:درتمام شهرستان ها و نقاطی مانند معمولان ،سپیددشت ،شول آباد، هفت چشمه دلفان  درمانگاه و داروخانه در راستای عرضه خدمات به بهره برداران وجوددارد .

 مدیرکل دامپزشکی لرستان با اشاره به لزوم جذب دامپزشکان دردو حوزه آبزیان و صنعت اسب استان ، تصریح کرد: با توجه به حجم پرورش آبزیان  وپرورش اسب در استان ونیاز به وجود کلینیک های تخصصی در این زمینه از فارغ التحصیلان دامپزشکی برای سرمایه گذاری در این دو حوزه دعوت می کنیم وآمادگی  ارائه مجوز های لازم را به آنان داریم .

زبردست گفت: این اعلام آمادگی را داریم  چنانچه افرادی خواستار راه اندازی مراکزدارویی ودرمانی  درحوزه آبزیان وصنعت اسب  در استان باشند کمتر از یک هفته مجوز های لازم  را صادرکرده  و همچنین مشاورات  لازم را در این خصوص به آنان ارائه  دهیم تا در این دو حوزه نیزمراکزی را برای خدمت رسانی  در سطح استان داشته باشیم‌.

 

بیشتر بخوانید:

نظر شما