شناسهٔ خبر: 47755014 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

حاجی‌بابایی:

حرف اول رئیسی مشارکت حداکثری است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: حرف اول آیت الله رئیسی مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در همایش حامیان رئیسی در سالن شهید بهشتی مراغه  گفت: درود خدا بر کسی که پنج نفر از افراد قهر کرده را برای شرکت در انتخابات ۲۸ خردادماه پای صندوق بیاورد.

او با اشاره به اینکه دولت آینده مشکلات را با قدرت و شتاب حل خواهد کردافزود: بهبود شرایط به حضور قدرتمند ملت در پای صندوق رای نیاز دارد و باید با نیت قرب الهی در پای صندوق حاضر شویم، زیرا امروزه حفظ نظام با رای حاصل می‌شود و به گفته امام راحل صیانت از این نظام مقدس از همه‌چیز واجب‌تر است.

اوبا تاکید بر اینکه رای ندادن قابل جبران نیست اضافه کرد: امروز رهبر ما به عنوان باتقواترین و انقلابی‌ترین فرد از ملت ایران می‌خواهد که پای صندوق رای حاضر شوند و افراد متدین نیز همین امر را دنبال می‌کنند، اما در نقطه مقابل آمریکا، رژیم صهیونیستی، منافقان و تمام دشمنان می‌خواهند که رای ندهیم و همین موضوع نشان می‌دهد که حاضر شدن در پای صندوق چه عظمتی دارد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تا روز انتخابات باید شب و روز کار کنیم تا آرا بیشتر شود، بیان کرد: کار اصلاح امور کشور سخت است و کار سخت نیاز به قدرت دارد؛ قدرتی که به میزان رای ملت وابسته است.

 حاجی‌بابایی گفت: آیت‌الله رئیسی مخالف مدرسه‌فروشی و خصوصی‌سازی مدارس است، زیرا تمام بدبختی‌های آموزش و پرورش به دلیل همین خصوصی‌سازی مدارس ایجاد شد.

او با اشاره به اینکه نگاه کنونی مسئولان به آموزش و پرورش جایگاه معلمان را در کشور تنزل داده است، بیان کرد: نظام رتبه‌بندی معلمان پنج سال پیش باید به مجلس می‌آمد، اما حالا آمده و شبیه یک جعبه خالی است؛ همچنین همسان‌سازی حقوق بازنشستگان باید از پنج سال پیش اجرا می‌شد.

او با تاکید بر اینکه همسان‌سازی باید قانونی و دائمی شود خاطرنشان کرد: خواست ما این است که آموزش و پرورش اولویت دولت بعدی باشد آن هم نه به خاطر معلمان بلکه به خاطر ۱۴.۵ میلیون دانش‌آموز کشور.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: اگر بودجه برای آموزش و پرورش هزینه نشود، بسیاری از مشکلات و آسیب‌ها به عرصه می‌آید و از آیت‌الله رئیسی می‌خواهیم همچنان و مستمر عدالت را در کشور اجرا کند، حقوق‌ها عادلانه شود و اشتغال در آموزش و پرورش در قالب نیروی شرکتی را جمع کند.

 حاجی‌بابایی ادامه داد: از آیت‌الله رئیسی انتظار داریم تا به کشاورزان و محرومان رسیدگی کند تا در دولت ایشان مشکلی برای معیشت مردم به وجود نیاید.

او با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی هرگز اهل خیانت و سوءاستفاده نیست و مردم بر این موضوع شهادت می‌دهند گفت: من او را از حدود ۲۰ سالگی که دادستان همدان بود، می‌شناسم و همسر بزرگوارشان هم از استادان پرآوازه دانشگاه است که در سند تحول بنیادین همکاری خوبی داشت و همواره زندگی سالمی داشته‌اند.

او با تاکید بر اینکه گروه‌های گوناگونی در جامعه از آیت‌الله رئیسی حمایت می‌کنند، بیان کرد: ایشان می‌خواهد همچون باران برای همه ملت ایران از هر قومیت و تفکری ببارد تا آنان احساس آرامش کنند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امروز سرمایه اجتماعی ما آسیب دیده و گروه‌هایی از مردم از علمکرد بعضی از مسئولان ما عصبانی و ناراحت هستند و حق هم با آنان است، زیرا فرزندانشان بیکار هستند، گرانی وجود دارد، معیشت هم به سختی می‌گذرد.

حاجی بابایی تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی برای مبارزه با زیاده‌خواهی، فرصت‌طلبی، ظلم و نابرابری و بی‌عدالتی آمده است و در دولت خود کسانی را به کار خواهد گرفت که در طول ۴۲ سال گذشته از هیچ رانتی استفاده نکرده‌اند و اهل سوءاستفاده نیستند.

او ادامه داد: بیشتر مشکلات کشور از ناحیه همان افرادی است که انقلابی نیستند و آیت‌الله رئیسی آمده است تا دولت انقلابی تشکیل دهد.

او اظهار کرد: ملت ایران انقلابی هستند، زیرا در ۴۲ سال گذشته پای این نظام ایستاده‌اند؛ چه افرادی که در سوریه شهید شده‌اند، چه آن‌هایی که ایجا ایستاده و با فریاد از انقلاب دفاع می‌کنند و چه مردمی که سکوت کرده، ولی علیه نظام قیام نمی‌کنند؛ همه این‌ها قابل اعتماد هستند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ایران مقتدری که بتواند مشکلات اقتصادی و معیشتی را حل کند، به پشتوانه آرای مردمی نیاز دارد و مردم برای تکرار افتخارات تاریخی خود باید مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه داشته باشند.

حاجی‌بابایی با تاکید بر اینکه حرف اول ما حضور در پای صندوق‌های رای است بیان کرد: مردم مراغه و آذربایجان پای صندوق حضور پیدا کنند و به هر کسی که دوست دارند، رای بدهند، اما سفارش ما این است که آیت‌الله رئیسی نامزد اصلح به شمار می‌رود.

او ۲ کار ثواب روز ۲۸ خردادماه را حضور در پای صندوق رای و انتخاب نامزد اصلح عنوان کرد و افزود: حضور در پای صندوق رای از رفتن به جبهه کمتر نیست و اگر از شهدا می‌توانستید سوال کنید که راهشان چگونه ادامه می‌یابد، حتما به شما می‌گفتند که پای صنددوق رای حاضر شوید.

مسعود فرجام رئیس ستاد آقای رئیسی در مراغه نیز گفت: بی‌هیچ حاشیه‌ای برای تبلیغ یک شخصیت انقلابی کنار هم جمع شده‌ایم؛ فردی که علمکردش در قوه قضائیه برایش تبلیغ به شمار می‌رود و به واسطه مبارزه با فساد، محبوبیتی در دل ملت ایجاد کرده است.

او اظهار کرد: ما افتخار می‌کنیم به تبلیغ شخصیتی بزرگوار که برای حل مشکلات اقتصادی مردم وارد میدان شده است و تک‌تک بزرگواران در این ستاد به صورت شبانه‌روزی اول برای مشارکت حداکثری و دوم برای تبلیغ این چهره انقلابی تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/

نظر شما