شناسهٔ خبر: 47202763 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

الهامی: کلاهم را برای فولاد برمی‌دارم / راجع به مصدومان صحبت نمی‌کنم

سرمربی تیم نساجی پیش از دیدار با فولاد خوزستان گفت: فولاد یکی از باکیفیت‌ترین تیم‌ها به خصوص در بازی‌های خارج از خانه است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از رویارویی شاگردانش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: تیم‌ها در حال حاضر به جایگاهی رسیده‌اند که هر امتیاز برایشان ارزشمند است. تیم‌ها از هم دیگر شناخت کافی را پیدا کردند و به دنبال امتیازگیری هستند. فولاد یکی از باکیفیت‌ترین تیم‌ها به خصوص در بازی‌های خارج از خانه است.

او درباره حریف فردای نساجی گفت: فکر می‌کنم یکی از پنج تیم برتر لیگ قهرمانان بودند که به حقش نرسید. همانطور که آقای نکونام گفته من برای این تیم کلاهم را برمی‌دارم. ما بازی سختی مقابل این تیم داریم ولی ما نساجی هستیم و شرایط خوبی داریم. هفته گذشته نتیجه خوبی در رفسنجان کسب کردیم. درست است که تیم‌ها نزدیک به هم هستند ولی محکوم به برد هستیم.

الهامی درخصوص مسابقه فردا اضافه کرد: فردا بازی تاکتیکی و پرفشاری از جانب هر دو تیم خواهد بود و شاید بازی جذابی از آب درنیاید. هر دو تیم می‌دانند از این بازی چه می‌خواهند. ان‌شاءالله بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم و عیدی خوبی به هواداران خوب نساجی که امسال سال سختی را پشت سر گذاشتیم، بدهیم. این کار سختی است و فکر می‌کنم بازی با فولاد سخت‌ترین بازی خانگی ما تا پایان فصل است. ما دیگر به رقبایمان کاری نداریم و برای خودمان کار می‌کنیم. امیدوارم فردا تمرکز لازم از نظر روحی و روانی و جسمی داشته باشیم.

سرمربی نساجی درباره غایبان تیمش در این مسابقه عنوان کرد: ما در شرایطی از فصل هستیم که هر تیمی محروم و مصدوم دارد. فکر می‌کنم این بازی، چهارمین بازی ما در چمن مصنوعی است. من نمی‌توانم درباره مصدومانمان صحبت کنم ولی شاهین ثاقبی را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم. در هر صورت اگر نساجی ۱۱ نفر هم باشد، باید برای بردن تلاش کند.

سرمربی نساجی در رابطه احتمال برگزاری مسابقات خانگی نساجی در ورزشگاه ساری بیان کرد: جا دارد بگویم که استاندار خیلی پیگیر ماجرا هستند و به دنبال بهبود کیفیت چمن ساری هستند. قرار است خودم شخصا بروم و زمین را ببینم. ما راضی هستیم که چمن طبیعی بازی کنیم ولی باید ورزشگاه ساری را ببینم و سپس نظر بدهم. به هر حال در چمن مصنوعی بیشتر از این که تیم‌های رقیب ضرر بخورند، ما ضرر خوردیم.

الهامی درباره تعطیلات لیگ توضیح داد: الان شرایط بحث ملی است و اولویت ما این موضوع است. آرزوی ما صعود تیم‌ملی به جام جهانی است. ما می‌دانیم که سازمان لیگ تحت فشار است ولی ما هفته ۲۳ را بازی می‌کنیم و فولاد هفته ۲۰ را بازی می‌کند. اگر فولاد پیش از بازی با ما با تیم‌های رقیب ما بازی می‌کرد، شرایط فرق می‌کرد ولی چون بحث ملی وجود دارد باید تبعیت کنیم. همچنین همه تیم‌ها از این موضوع ضرر می‌کنند.

نظر شما