شناسهٔ خبر: 47187807 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

دبیرکل نجباء مطرح کرد؛

آمادگی کامل نجباء برای همکاری نظامی ـ امنیتی با مقاومت فلسطین

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء در ملاقات با رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین، از آمادگی کامل برای همکاری با مقاومت فلسطین در حوزه‌های نظامی و امنیتی خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، در جریان حملات بی‌سابقه مقاومت اسلامی فلسطین به مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، مقاومت اسلامی نجباء برای نخستین بار تصاویری از دیدار شیخ اکرم الکعبی با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس و زیاد النخاله، دبیرکل جهاد اسلامی منتشر کرد.

وی در این دیدار با ابراز همبستگی با مجاهدان فلسطینی گفت: مردم عراق همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین هستند و از تلاش‌های آنان برای رهایی از رژیم وحشی و اشغالگر صهیونیستی حمایت می‌کنند. شخصاً آرزوی نبرد با دشمنان را در خاک مقدس فلسطین دارم.

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء افزود: مقاومت مسلحانه تنها راه آزادی قدس شریف و به تبع آن، آزادی کامل سرزمین فلسطین است و معتقدیم که مقاومت به آن لحظه رهایی نزدیک شده است.

وی با تأکید بر توسعه بیش از پیش محور مقاومت در عین تجلی وحدت اهداف، تصریح کرد: من بارها اعلام کرده‌ام که دیگر جنگ با اسرائیل، محدود به کشوری در شرق دریای مدیترانه نخواهد شد، بلکه صهیونیست‌ها در رویارویی با جبهه‌ای متشکل از مجاهدانی معتقد به مرزهای آسمانی و با ملیت‌های غیرفلسطینی، غافلگیر می‌شوند.

فرمانده ارشد مقاومت اسلامی عراق تصریح کرد: آماده هرگونه همکاری نظامی ــ امنیتی با برادران فلسطینی خود هستیم. تمامی تحرکات غیر رسمی صهیونیست‌ها در عراق تا شمال کشور را رصد می‌کنیم و این نوید را می‌دهم که مقاومت قادر به دسترسی به عمق سرزمین‌های اشغالی است.

شیخ اکرم الکعبی با بیان اینکه خروج اشغالگران آمریکایی از عراق، نخستین تأثیر خود را بر معادلات فلسطین می‌گذارد، تأکید کرد: رژیم صهیونیستی فرزند نامشروع استکبار غرب است و اسرائیل اکنون جسارت‌های خود را به پشتوانه ایالات متحده انجام می‌دهد. تحقیر آمریکای رو به زوال، در خدمت آزادسازی سرزمین مقدس فلسطین خواهد بود.

وی گفت: مقاومت عراق از زمان مبارزه با رژیم بعث تاکنون، با اشغالگران خارجی مقابله کرده است و از این رو برای رویارویی با آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، به راهبردی جامع دست یافته است.

انتهای پیام/۴۰۳۳/پ

نظر شما