شناسهٔ خبر: 47187518 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

برای افعانستانی های مقیم ایران

مسابقه استعدادیابی خوانندگی به فینال رسید

مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» با صعود ۱۲ شرکت‌کننده از مرحله مقدماتی، به مرحله نیمه نهایی رسیده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برون مرزی، مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» در آی‌فیلم۲ که از اول ۱۴۰۰ آغاز شد، به مرحله نیمه‌نهایی رسیده است.

این مسابقه با حضور خوانندگان جوان و مستعد افغانستانی مقیم ایران، از روز جمعه ( ۱۷ اردیبهشت) ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران و کابل و ۲۱:۳۰ به وقت دوشنبه تاجیکستان وارد مرحله نیمه نهایی شده است.

در مرحله مقدماتی این مسابقه ۴۸ نفر در ۱۲ گروه به رقابت پرداختند که در نهایت ۱۲ نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی «نواهنگ» این ۱۲ نفر در قالب سه گروه چهارنفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که در نهایت سه نفر به مرحله نهایی راه می‌یابند. همچنین، علاوه بر سه خواننده‌ای که به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند، یک نفر با رأی مردمی انتخاب می‌شود.

در گروه اول، از میان علی خوشبین، عظیم حکیمی، ادریس احمدی و حبیب‌الله احمدی که در جمعه گذشته با هم به رقابت پرداختند، علی خوشبین با رأی داوران به مرحله نهایی راه یافت. 

این رقابت را امیر تاجیک خواننده ایرانی، مهرداد هویدا خواننده و آهنگساز و محمدرضا چراغعلی آهنگساز و تنظیم‌کننده موسیقی سینما و تلویزیون داوری می‌کنند.

مخاطبان آی‌فیلم۲ می‌توانند تکرار این مسابقه را شنبه ساعت ۹ صبح و ۱۵ به‌وقت تهران و کابل و ۹:۳۰ و۱۵:۳۰ به‌وقت دوشنبه تاجیکستان دنبال کنند.

انتهای پیام

نظر شما