شناسهٔ خبر: 47187373 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

نشست‌هایی برای روز «پاسداشت زبان و ادب فارسی»

نشست‌های تخصصی «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» و «عمر کهن زبان‌ فارسی؛ دوران باستان تا امروز» به مناسبت روز «پاسداشت زبان ‌فارسی» برگزار می‌شوند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، نشست تخصصی «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» در روز شنبه (۲۵ اردیبهشت‌ماه) با حضور حسن ذوالفقاری (استاد زبان و ادبیات‌ فارسی دانشگاه تربیت مدرس) و بهادر باقری (دانشیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی) توسط خانه کتاب و ادبیات ایران به صورت زنده در اسکای روم برگزار می‌شود.

نشست «اهمیت گسترش زبان و ادبیات فارسی در دنیای امروز» در ساعت ۱۱ روز ۲۵ اردیبهشت‌ ماه در اسکای روم  به آدرس www.skyroom.onlie/ch/khaneketab/khaneketab29  برای علاقه‌مندان قابل دسترس خواهد بود.  

همچنین در نشست «عمر کهن زبان‌ فارسی؛ دوران باستان تا امروز» که در روز شنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود، الهام باقری (مدرس دانشگاه، نویسنده و پژوهشگر ادبی) سخنرانی خواهد کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی http://www.aparat.com/khaneketab در این نشست حضور پیدا کنند.

انتهای پیام

نظر شما