شناسهٔ خبر: 47187149 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

خروج از تهران ممنوع شد

رکنا:فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا تهران: شیب کاهش بیماری در تهران، کمتر از سایر مناطق کشور است و علت اصلی آن این است که بیماران در تهران با وضعیت حال بد مراجعه می‌کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش رکنا، در حال حاضر ۷ هزار و ۳۵۰ نفر در بیمارستان‌های تهران بستری هستند که از این تعداد یک هزار و ۹۸۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا ، طرح ممنوعیت سفر‌ در تعطیلات پیش رو با همکاری پلیس راهور انجام می‌شود و در این مدت هیچ مجوزی، جهت خروج از استان تهران صادر نمی‌شود.

سفرهای بین شهری در تعطیلات عید فطر در تهران بزرگ ممنوع است

 رئیس پلیس راه تهران بزرگ نیز از ممنوعیت تردد های و سفرهای بیش شهری در ایام تعطیلات عید فطر خبر داد.

 سرهنگ "نوراله خادم" بیان داشت:  بنا به ابلاغ ستاد ملی کرونا، محدودیت تردد خودروهای بین شهری در تعطیلات عید فطر از ساعت 14 روز سه شنبه 21 ردیبهشت ماه الی ساعت 12 روز شنبه 25 این ماه اجرایی خواهد شد

 وی با اشاره به اینکه همکاری بیش از بیش مردم از انجام سفرها از شیوع بیماری کرونا خواهد کاست، افزود: تردد خودروهای حمل و نقل عمومی بار و مسافر و همچنین وانت بارهای حمل ارزاق عمومی از این طرح مستثنی است.

 رئیس پلیس راه تهران بزرگ ابراز داشت: تردد خودروهای شخصی به صورت هوشمند توسط دوربین ها و در نقاط فاقد دوربین توسط ماموران پلیس راه کنترل و اعمال قانون خواهند شد.

وی توضیح داد: در نقاط فاقد دوربین  کارکنان پلیس راه و یگان امداد در  3  محور "آزاد راه تهران-شمال"، "گردنه نعلبندان"، "آزادراه تهران- قم کیلومتر 65" مستقر هستند و در صورت تردد غیر ضروری و غیر مجوز اعمال قانون خواهد شد.

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

نظر شما