شناسهٔ خبر: 47186931 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

جلالی: مشارکت و همدلی چشمگیری در پویش دست‌های خدایی شاهد بودیم

نایب رییس مرکز نیکوکاری تکواندو گفت: دومین مرحله پویش دست‌های خدایی را به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار کردیم که خدا را شکر استقبال چشمگیری را شاهد بودیم و 1347 نفر برای حضور در این رقابت‌ها ثبت نام کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فاطمه جلالی نایب رییس مرکز نیکوکاری تکواندو در خصوص اجرایی کردن دومین مرحله پویش دست‌های خدایی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: طبق روال سال گذشته که پویش دست‌های خدایی را با همکاری خانواده تکواندو در سراسر کشور برگزار کردیم، امسال نیز با همکاری کمیته مسابقات، رقابت های آزاد کشوری را با عنوان "جام بزرگ مهربانی" به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام شد که هزینه‌های پرداختی ورودیه بازیکنان صرف کمک به خانواده‌های کم برخوردار تکواندو می‌شود.

وی افزود: خدا را شکر استقبال چشمگیری را شاهد بودیم و 1347 نفر برای حضور در این رقابت‌ها ثبت نام کردند و قرار است درآمد کسب شده در میان خانواده‌های کم برخوردار تکواندو توزیع شود.

نایب رییس مرکز نیکوکاری تکواندو در ادامه گفت: 114 خانواده را از استان‌های کرمان، سیستان، بوشهر، فارس، آذربایجان شرقی و اصفهان شناسایی کردیم که قرار است مبالغ جمع شده به حساب این خانواده‌ها واریز شود.

جلالی در پایان گفت: از خانواده بزرگ تکواندو به خاطر مشارکت و همدلی که در اهدای کمک‌های نقدی به حساب مرکز نیکوکاری تکواندو دارند، تشکر می‌کنم. کوچک ترین کمک‌ها می‌تواند گره‌های بزرگی را باز کند، جای تشکر دارد که در کنار خانواده‌های کم برخوردار تکواندو هستید و امید به زندگی را به همنوعان خود منتقل می‌کنید. این اقدامات خیرخواهانه همچنان ادامه دارد و انشاءالله به زودی در مرحله بعدی کمک های مرکز، بسته‌های معیشیتی در میان خانواده‌های کم برخوردار توزیع می‌شود.

نظر شما