شناسهٔ خبر: 47186594 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

۴۰ هزار حامی دیگر در آذربایجان غربی از یتیمان حمایت کردند

کمیته امداد آذربایجان‌غربی در طول ماه مبارک رمضان، بیش از ۴۰ هزار مورد حامی یتیم پذیرفت.

صاحب‌خبر -

حجت‌الاسلام جابر شوقی، رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، گفت: در طول ماه مبارک رمضان، بیش از ۴۰ هزار مورد حامی یابی توسط کمیته امداد آذربایجان‌غربی صورت گرفته است.

او  ادامه داد: این تعداد حامی یابی در چهارچوب انعقاد قرارداد با کمیته امداد و سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و در راستای اجرای طرح ایران مهربان صورت گرفته است.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان ۸۳۵ نفر از ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی روزه اولی بودند که توسط این نهاد مورد حمایت مضاعف قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام شوقی، افزود: طرح حمایت از ایتام و فرزندان محسنین روزه اولی برای اولین بار در استان اجرا شده و با توجه به بیماری کرونا، در قالب واریز مبلغ افطاری به حساب این ایتام و فرزندان محسنین صورت گرفته است.

او تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان، بیش از یک میلیارد ریال به حساب ایتام و فرزندان محسنین افطار اولی به عنوان افطاری واریز شده است.
رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به تداوم اجرای پویش اطعام مهدوی در آذربایجان‌غربی، تاکید کرد: مردم نیکوکار آذربایجان‌غربی می‌توانند از طریق شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲، شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* و همچنین سایت www.emdad.ir در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام/گ

نظر شما