شناسهٔ خبر: 47185159 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

در آستانه عید فطر صورت گرفت؛

برگزاری مرحله ۵ رزمایش کمک مؤمنانه در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه عید سعید فطر، پنجمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

صاحب‌خبر -

حجت‌الاسلام رضا قاسمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شهرکرد از برگزاری پنجمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه به همت مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت(ع) دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در مسجد النبی(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر خبر داد.

وی افزود: مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت(ع) دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در ایام پربرکت ماه مبارک رمضان به‌منظور حمایت از دانشجویان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت دو اقدام اساسی انجام داده است.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این مرکز در ایام ماه مبارک رمضان با شناسایی دانشجویان آسیب‌پذیر و خانواده‌های آنان به تهیه ۵۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان و در مجموع ۱۲۵ میلیون ریال اقدام کرده است.

قاسمی‌نژاد اضافه کرد: مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت(ع) با شناسایی دانشجویان آبرومند که برای تهیه جهیزیه خود با مشکل مالی موجه شده بودند نیز به تهیه لوازم ضروری زندگی برای این دانشجویان اقدام کرد.

وی یادآور شد: همزمان با عید سعید فطر لوازم ضروری زندگی به ارزش ۳۵۰ میلیون ریال برای یکی از دانشجویان آبرومند در شرف ازدواج تهیه و ارسال شد.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تمام هزینه‌های بسته‌های معیشتی و تهیه جهیزیه به همت استادان، کارکنان، دانشجویان و خیران دانشگاه انجام شد، ادامه داد: در آینده با جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه بیشتر از طریق مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت(ع)، در نظر داریم خانواده‌های نیازمند بیشتری را حمایت کنیم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

نظر شما