شناسهٔ خبر: 47184935 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان زنجان:

زنجان صاحب انجمن صنفی تولیدکنندگان زیورآلات سنتی می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌­دستی استان زنجان گفت: انجمن صنفی تولیدکنندگان زیورآلات سنتی استان با حضور هفت نفر از اساتید رشته انگشترسازی، زیورآلات سنتی و سنگ‌های قیمتی در حال تشکیل است.

صاحب‌خبر -

به‌ گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، امیر ارجمند افزود: نبود انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان زیورآلات سنتی در استان به‌ شدت احساس می‌شود و این انجمن می‌تواند نقش مهمی در برطرف شدن مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان زیورآلات سنتی استان داشته باشد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان تاکید کرد: با تشکیل این انجمن هم‌افزایی و هم‌گرایی فعالان اقتصادی در همه بخش‌ها می‌تواند معضلات پیش رو را با ممارست و پیگیری برطرف کند.

این مسئول یادآور شد: تولید کیفیت، خلاقیت و نوآوری، ارتقای این صنعت، رفع موانع و مشکلاتی از قبیل بیمه، افزایش میزان آموزش از اهداف تشکیل این انجمن است.

ارجمند خاطرنشان کرد: صنعت مس و ملیله‌کاری و انگشترسازی استان زنجان می‌تواند با حضور در بازارهای جهانی و ارائه محصولات متنوع به توسعه کسب‌ و کار در استان کمک کنند.

انتهای پیام

نظر شما