شناسهٔ خبر: 47125647 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

دعوت طلاب ایرانی مقیم نجف اشرف از رئیسی برای حضور در انتخابات

جمعی از فضلا و طلاب ایرانی مقیم در نجف اشرف طی نامه ای خطاب به رئیسی از وی دعوت کردند تا در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو کاندید شود.

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :

جمعی از فضلا و طلاب ایرانی مقیم در نجف اشرف طی نامه ای خطاب به  رئیسی از وی دعوت کردند تا در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو کاندید شود.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجة الاسلام والمسلمین آقای سید ابراهیم رئیسی محترم

السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

ما دورادور کارهای حضرتعالی را پیگیری می¬کنیم و خدمتهایی که نسبت به اسلام و مسلمین با دقت دنبال می کنیم، و شاهد حجم موفقیتهایی که بدست می آورید در تمامی پستهایی که شاغل بودید هستیم، کارهایی که برای تثبیت پایه¬های انقلاب اسلامی و هماهنگ با اصول و آرمانهای اسلام ناب و اهدافی که بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به آنها دعوت کرد و بعد از او رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (خدا به عمرشان بیافزاید) پیگیر هستند، انجام می دهید.

و از آنجایی که انتخابات ریاست جمهوری ایران نزدیک است، از حضرتعالی درخواست می کنیم که برای منصب ریاست جمهوری کاندید شوید چون ایمان کامل داریم که شما بهترین گزینه و شایسته ترین فرد برای این منصب هستید، و بیشترین کسی هستید که صلاحیت خدمت به این ملت را دارید خصوصاً بعد از سختی هایی که در مسیر با آن مواجه بودید و از شما یک شخصیت برجسته و شایسته ساخته است، و بهترین شخصی خواهید بود که أمر به معروف و نهی از منکر را اجرا می¬کند.

توکل على الله انه نعم المولى ونعم النصیر
والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

جمعی از فضلا و طلاب ایرانی مقیم در نجف اشرف

عراق - نجف اشرف

نظر شما