شناسهٔ خبر: 47124902 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

جسد مرد گمشده در ارومیه پیدا شد + عکس

جسد مرد مفقودی در کوه سیر ارومیه پیدا شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایمنا، امیر جعفرزاده اظهار کرد: نجاتگران شهرستان ارومیه بعد از ۱۳ ساعت جست و جو جسد بی جان کوهنورد را در ارتفاعات کوه سیر پیدا کردند.

وی امروز ۱۹ اردیبهشت در پی اعلام این حادثه خاطرنشان کرد: این حادثه در طی تماس تلفنی با سامانه ۱۱۲ پاسخگویی اضطراری مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان مبنی بر مفقود شدن یک نفر در ارتفاعات کوه سیر شهرستان ارومیه اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی افزود: پس از دریافت اطلاعات مرکز ECO و اعلام فراخوان تیم‌های امداد و نجات کوهستان شهرستان ارومیه انجام عملیات جست جو ۲ محور سیلوانا به سمت خوشاکو و محور کوه سیر به سمت روستای شلمکان از توابع روستای بند شهرستان ارومیه آغاز شد.

کشف جسد فرد مفقودی در کوه سیر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: در این عملیات تیم کوهستان از پایگاه امداد و نجات کوهستانی سیلوانای هلال احمر و۲ تیم امداد و نجات از هلال‌احمر شهرستان ارومیه و ۲ تیم آفرود سوار از نیروهای داوطلب جمعیت به استعداد ۵ نجاتگر داوطلب ،۱۶ نجاتگر داوطلب جمعیت را همراهی کردند.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: در عملیات جست جو ۲ دستگاه خودروی کمک دار و ۲ دستگاه خودروی آفرود با جمعیت همکاری داشتند و همچنین سایر ارگان‌ها از جمله شهرداری ارومیه، عوامل ۱۱۰ نیروهای انتظامی نیز در محل حضور داشتند.

وی گفت: پس از ۱۳ ساعت جستجوی بی وقفه در محورهای اعلام شده پیکر بی جان کوهنورد مذکور توسط تیم امداد کوهستان هلال احمر در محور سیر به سمت شملکان از توابع روستای بند شهرستان ارومیه پیدا شده و بعد از انتقال وی به بسکت نامبرده به نقطه امن انتقال و جهت تکمیل مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد. آخرین قیمت‌های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع: رکنا

جسد مرد گمشده در ارومیه پیدا شد + عکس

نظر شما